https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Yılbaşı Eğlencesi 2014 / Nişantaşı / Beyoğlu / Taksim / Kuğulu Park - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Yılbaşı Eğlencesi 2014 / Nişantaşı / Beyoğlu / Taksim / Kuğulu Park

Yılbaşı Eğlencesi 2014 / Nişantaşı / Beyoğlu / Taksim / Kuğulu Park

2014 Kimimiz yeni yılı karşılamak için yurt dışını seçti, kimimiz otel ve yerleri seçtik… Yılbaşı hediyeleri alındı, bayram için giyilecek kıyafetler hazırlandı ve artık çoğumuz için her şey tamamlandı ve biz sadece yılbaşını beklemek lazım

2014’ü evinize davet etmeye karar veriyor ve bolca eğlencenin ortasında olmayı hayal ediyorsanız sizler için hazırladığımız Yılbaşı sokak eğlencelerine göz atabilirsiniz. Katılacağınız yılbaşı sokak partileri çok ucuz olacak ve ne giydiğimi, saçımı nasıl yaptığımı bir kenara atacaksınız ve olduğunuz gibi tanışacaksınız. 🙂 İşte altı büyük şehrimizde yılbaşı kutlamaları.

İstanbul:
1) İstanbul’un hemen hemen tüm büyük meydanlarında yılbaşı kutlamaları yapılıyor. Her alan kendi meydanlarını süslüyor. Ancak yılbaşının en coşkulu ve coşkulu kutlandığı yer Nişantaşı’dır. 31 Aralık gecesi saat 12:00’ye yaklaşıldığında eğlencenin zirvesine ulaşılır ve yeni yıl saat 10’da başlayan havai fişek gösterileriyle karşılanır. Yılbaşında Nişantaşı. Yeni yılda İstanbul’daysanız, Nişantaşı Yılbaşı eğlencesine katılabilirsiniz.
2) Şehirde yılbaşı etkinlikleri düzenleyen bir diğer mahalle ise Beyoğlu-Taksim Meydanı… Yılbaşı şenlikleri, İstiklal Caddesi’nin baştan sona kalabalıkları için kendinize yer ayırabilirsiniz. Ancak Taksim’de nefes alamayacak kadar büyük bir kalabalık olduğu için eğlenceniz sıkıcı anlara dönüşebilir. Ancak Taksim Meydanı yerine Nişantaşı’nda ya da Bağdat Caddesi’nde olmanızı tavsiye ederim.
3) Bağdat Caddesi Yeni yıl heyecanını en renkli haliyle büyük bir coşkuyla karşılayan noktalardan biri.

Ankara:
4) Yeni yılı büyük bir kalabalıkla karşılıyoruz Ankara’da Eğer hoşuna giderse, Bahçelievler’de Yeni Yılı 7. Cadde’de karşılayın.
5) Veya havai fişek gösterileriyle ünlü Kızılay MeydanıTercihleriniz arasında olabilir.
6) Daha rahat ve daha az kalabalık olmak istiyorsanız Filistin Sokağı’nı tercih edebilirsiniz. Bu nokta aynı zamanda çekici bir Yılbaşı kutlaması için mükemmeldir.
7) Kızılay Meydanı son zamanlarda çok kalabalık hale geldi ve bu da yılbaşı kutlamalarının yapılmasına neden oldu. koğulu parka çevirdim. Yılbaşını daha önce bahsettiğim mekanlarda geçirdiyseniz, bu yıl Ankara kutlamalarının yeni gözde mekanı Kuğulu Park’a gidebilir, yeni yılı farklı ve yeni bir atmosferde karşılayabilirsiniz.

İzmir:
8) İzmir’de yılbaşı sokak partilerinin yapıldığı birçok nokta var ve bunlar başlıcaları. Cumhuriyet Meydanı gelen. Yılbaşı kutlamalarının ilk tercihi Cumhuriyet Meydanı’nda ünlü sanatçılar, solist ve DJ’ler birer birer sahneye çıkarak yılbaşı partisine renk katıyor.
9) diğer taraftan agatti’den Dar sokaklar yeni yıl heyecanını yaşayan insanlarla dolu. Alaçatı Yılbaşı eğlencesi her sene olduğu gibi bu sene de tüm hızıyla devam ediyor. Yılbaşında Alaçatı Caddesi’nin eğlencesini kesinlikle kaçırmamalısınız… 🙂

Antalya:
Yılbaşı kutlamalarının en renkli sahnelerine tanıklık eden Antalya, yeni yılı meydanlarında ve denizinde karşılıyor. 2014’ü Antalya’da karşılayacak olanlar Cumhuriyet Meydanında kutlayabilir.
10) Cumhuriyet Meydanında Her yeni yılda kar yağar. Bu, Yeni Yıl kutlamalarını daha da eğlenceli hale getirir.
11) Şehirde Yılbaşı eğlencesi için başka bir cadde Lara’da… Sokakların ve caddelerin aydınlandığı Lara’da uzun ve keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Muğla:
12) Bodrum’un merkezinde Kutlanacak olan ve sabahın erken saatlerine kadar sürecek olan Yılbaşı partisine katılmak tercihleriniz arasında olabilir. Bodrum Yılbaşı Sokak Partisi’nde yeni yıla eğlenceli, coşkulu ve eğlenceli bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. 31 Aralık 2013 tarihinde Bodrum’a gidecekseniz evde kalmayın. Partiye katılın ve size eşlik edecek büyük bir havai fişek kalabalığı ile saatler geçirin.

Pazar:
13) Uludağ’da Partiler diğer bölgelere göre biraz daha pahalıdır. Çünkü partiler için giriş ücreti var. Ancak, Yeni Yılı harika bir karlı gösteri ile karşılamaya değer. En azından evde oturmak yerine Uludağ’da düzenlenen partilerde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Bursa’da öğrenciler için farklı bir alternatif var.
14) eğer öğrenciyseniz Uludağ Üniversitesi Görükl Kampüsü Konserlerle eğlenebilirsiniz. Yılbaşı gecesi Zakkum grubunun kıvılcımını çıkaracağı partide DJ performansları da sizleri bekliyor. Arkadaşlarınızla uzun süreli eğlenceye katılarak 2014’e hoş geldiniz.

Evde veya dışarıda nerede parti yapıyor olursanız olun, bir doz eğlenceyi ve bir içkiyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın, yeni yıla girdiğiniz yol tüm yılınızı geçecek. 🙂 Herkese Mutlu Yıllar Dileriz…

[nggallery id=118]

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın