https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Trabzon Uzungöl ev fiyatları - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Trabzon Uzungöl ev fiyatları

Trabzon Uzungöl ev fiyatları

1.11.2022 15:00:00

Karadeniz bölgesinin Samsun’dan sonra en kalabalık şehri olan Trabzon; Muhteşem denizi ve ormanları, tarihi mirası ile kesinlikle görülmesi gereken bir şehirdir. Kendine has bir şehir kültürüne sahip olan Trabzon, her yıl onbinlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Pek çok farklı konaklama seçeneğinin bulunduğu Trabzon’da son dönemlerin en büyük trendi bungalov evler… Dolayısıyla Trabzon Uzungöl ev fiyatları da insanların tatile çıkmadan önce merak ettikleri konuların başında geliyor.

Uzungöl Gölü, Trabzon’un Kaykara ilçesinde bulunur ve eğimli bir göldür. Uzungöl Tabiat Parkı bu yerin sınırları içerisinde yer almaktadır. Burası aynı zamanda büyük bir tarihi öneme sahiptir. Uzungöl’ün de 16. yüzyıla kadar uzanan köklü bir tarihi var.

Trabzon Uzungöl ev fiyatları

Her sektörü etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sonrası insanların tatil tercihleri ​​ve alışkanlıkları da önemli ölçüde değişti.

Pandemi sonrası insanlar tenha bir tatil yeri aradı ve bungalova, özel alanı olan küçük ev tipi konaklamaya yöneldi. Bu konaklama türlerinden size harika bir teklifimiz var: Trabzon Uzungöl Evleri …

Trabzon’un en güzel yerlerinden biri olan Uzungöl; Turistler için oldukça popüler bir yerdir. Dizi, film ve belgesellerde sıkça yer alan Uzungöl’de yapılacak çok şey var. Göl kenarı yürüyüşleri, kahvaltı ve akşam yemeği yiyebileceğiniz yerler, ATV kiralayıp gezintiye çıkabileceğiniz parkurlar gibi birçok seçenek var.

Trabzon Uzungöl Bungalov Evleri…

Trabzon’da Uzungöl’e geldiğinizde bu harika yerde konaklamadan dönemezsiniz… Güzel orman havası ve göl manzarası eşliğinde kaliteli vakit geçirebileceğiniz bungalov evler sizleri bekliyor. Şömine seçeneği bulunan bu odalarda şehir hayatının gürültüsünden ve karmaşasından uzakta güzel vakit geçirebilir ve bir süre dinlenebilirsiniz.

Bu muhteşem yere hangi mevsimde gitmelisiniz?

Buranın her mevsimi ayrı güzel gerçekten… Uzungöl yazın akşam yürüyüşleri yapabileceğiniz, kışın ise kartpostal fotoğrafları çekebileceğiniz bir yer. Sonbaharda ağaçlardan yapraklar düşer ve burası bambaşka bir görünüme sahiptir. Kısacası burası gerçekten her mevsimi güzel, her mevsimi çok anlamlı diyoruz!

Uzungöl’de ne yiyoruz?

Uzungöl’deki işletmeler çok geniş bir mutfak sunuyor… Ama tabii ki size önerilerimiz var. Kahvaltınızı mutlaka Uzungöl Zirvesi’nde yapmalısınız; Muhteşem manzara eşliğinde sıcacık çayınızı yudumlamalı, Koymak’ın bitmeyen lezzetini mutlaka deneyimlemelisiniz!

Akşam yemeği için buraya gelip balık yemeden dönmemek olmaz… Bu akşam yemeği deneyimi size çok iyi gelecek, içi boş bir yeşil salata eşliğinde, harika bir göl manzarası karşısında!

Sapanca Bungalov Evleri’nde tatilinizin keyfini çıkarmak için tıklayın.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın