https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Tepecik Çamlık Piknik Alanı (Nerede, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti) - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Tepecik Çamlık Piknik Alanı (Nerede, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti)

Tepecik Çamlık Piknik Alanı (Nerede, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti)

Bu makalede İstanbul‘Ve Beylikdüzü Bölgede bir piknik alanından bahsedeceğiz. Tepecik Çamlık Piknik AlanıGiriş ücreti dışındaki özellikler nerede? Oraya nasıl gideriz? Bu bilgilendirici yazımızda sizlerleyiz.

kenar boşluğu: Bu kadar uzağa gittiğinde İstanbul’da Gezilecek Yerler Sizin için oluşturduğumuz listemize bir göz atmanızı öneririz.

Çam ağaçları arasında bol oksijenli harika bir yer. Manzara biraz seyrek görünse de sakin bir gün isteyenler burayı tercih edebilir. Piknik yapmayı, mangal yapmayı ve kamp yapmayı sevenlere kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bu mekanın havası ve doğasıyla, şehirden uzaklaşmadan dinlenmek isteyenlerin çok seveceğinden şüphemiz yok. Çam ağaçlarından gelen kuş sesleri ve rüzgarın sesi ile tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu kolayca atabilir, enerjinizi yeniden toplayabilirsiniz. Yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları ve piknik masaları ile ailenizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Temmuz ve Ağustos aylarında yaşanan gerginlik, yerini Eylül ve Ekim aylarında sakin bir ortama bırakıyor. Aslında bu zamanlar doğa ile vakit geçirmek isteyenler için en güzel zamanlar. Kamp yapmak isteyenler zaten bu ayları seçiyor.

Diğer avantajları ise ulaşım kolaylığı ve merkezi konumdur.

Piknik Masaları: Yeterli sayıda olmasa da erken gelip masa almak mümkün.

Çocuk Oyun Alanları: Bu kadar büyük bir mekan için sayı yok denecek kadar azdır. Ama bu çok önemli bir şey değil. Zaten yeşilin içinde olacağınız için çocuklarınıza ip, top gibi oyuncaklar vermek ya da salıncak kurmak onların eğlenmesi için yeterli olacaktır.

Kamp alanı: Piknik alanında kendinize uygun bir yer seçebilir, çadırınızı kurabilir ve doğada harika bir kamp yapabilirsiniz.

Tepecik Çamlık Piknik Alanı Giriş Ücreti

Tepecik Çamlık Piknik Alanı Giriş Ücreti
Tepecik Çamlık Piknik Alanı Giriş Ücreti

Herhangi bir giriş ücreti ödemenize gerek yoktur. Aynı şekilde piknik alanında kamp yapmak ve çadır kurmak da mümkündür. Özgür.

Tepecik Çamlık Piknik Alanı Nerede? Oraya nasıl gideriz?

Tepecik Çamlık Piknik Alanı Nerede?  Oraya nasıl gideriz?
Tepecik Çamlık Piknik Alanı Nerede? Oraya nasıl gideriz?

Tebük: Cumhuriyeti Mah. – Beylikdüzü / İstanbul

Toplu taşıma: Araçla gelmek isteyenler E-5’te Avcılar istikametinde devam edip Marmara Park AVM’ye gelmelidir. Buraya geldikten sonra tabelalarla ulaşım sağlayabilirler.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler; Metrobüs ile Avcılar’a ulaştıktan sonra 401 numaralı otobüs hattını kullanarak buraya ulaşabilirler. Konum bilgisi almak için tıklayın

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın