https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Sun Beach nerede – Nasıl gidilir – Kilios / İstanbul’da giriş ücreti - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Sun Beach nerede – Nasıl gidilir – Kilios / İstanbul’da giriş ücreti

Sun Beach nerede – Nasıl gidilir – Kilios / İstanbul’da giriş ücreti

Öncelikle şunu söylemeliyim ki Solar Beach İstanbul’un en büyük organizasyonlarına ve devasa konserlerine ev sahipliği yapan çok kaliteli bir mekan. 10.000 metrekarelik alanda hizmet veren Solar Beach, Türkiye’nin en büyük özel plajı ve açık hava fuar merkezi olma özelliğini taşıyor. Gündüzleri deniz ve kumsalın tadını çıkarmak isteyenler için güzel bir mekan olup, çoğunlukla geceleri konserlere ev sahipliği yapmaktadır. Kilyos Solar Beach, 1 km uzunluğundaki eşsiz kumsalı, 2000 kişilik güverte ve plajı, restoranları, barları, çeşitli yetişkin aktiviteleri, su sporları, doğa sporları merkezi ve eşsiz partileri ile İstanbullulara dinlendirici bir yaz tatili sunuyor. “Şehirde yaşayanlar için şehirde tatil” kavramını yeniden tanımlayan Solar Beach, tatil, deniz, güneş ve sporu tek çatı altında sunuyor.

Deniz temiz, atık yok ve kumlu plaj kristal kadar parlak, bu da kum işleme için kullanışlı. Kum denize metrelerce devam ediyor.
Ama Karadeniz kararsız havalarda güven vermiyor. Dalgalar deniz tabanında kum biriktiriyor ve bir süre sonra dipteki dalgalar getirdikleri kumu geri alıyor. Sırtların arkasında sığ seviyelerde kuyu adı verilen çukurlar ve barajlar oluşur. Bir adım attığınızda yere vuramazsınız. Bu nedenle, özellikle kararsız havalarda burada açmak tehlikelidir.

Kısa Açıklama: Kilios’taki diğer plajları merak ediyorsanız; Kilyos plajları Listemize bir göz atmanızı öneririm.

Solar Beach 2022 Giriş Ücreti

hafta ortası: 80 TL. – hafta sonu tatili: 95 TL.

Sun Beach Resimleri

Güneş Sahili Videosu

Güneş Sahili nerede? – Nasıl gidilir?

Rota tanımı: Sarıyer üzerinden veya Maslak istikametinde Bahçeköy Geçidi ile ulaşabilirsiniz. Yolu daha iyi anlamak için aşağıdaki grafiği kullanabilirsiniz. Site için tıklayın.

Tebük: Kilyos Mh., Türban Cd No: 4, Kumköy, Kilyos / İstanbul

telefon: 0212244 8737

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın