https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Sobi Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Sobi Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Sobi Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Subi Plajı – Balıkesir

Cunda Adası’na tatil için gelenler için en önemli aktivite plajları keşfetmek. Sobe Plajı’na başlamak ve tüm adaları keşfetmek bile önemli miktarda zaman gerektiriyor. Kısıtlı tatil zamanınızı verimli kullanabilmeniz için birbirinden önemli bilgileri tek bir yazıda toplamak istedik.

Yüzmenin keyfini çıkarmak, eğlenmek ve stres atmak için Cunda Adası’ndaki en iyi adresler arasındadır. Bir otel tarafından işletilen plaj tesisleri çok iyi.

Önemli: hazır BalıkesirBu arada, sadece kumsalı veya koyu görüp gidemezsiniz! Cunda Adası plajları ve koyları Sizler için oluşturduğumuz listemize mutlaka göz atın.

Subi Sahili videosu

Daha fazla video gelmesi için lütfen. Youtube Kanalımız abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sup Beach Genel Özellikleri

Cunda Adası’nda gezilecek birçok yer var. Tatilin her anını en iyi şekilde geçirmek için birçok plajdan hangisinde vakit geçirdiğinizi hesaplamak önemlidir. Asla pişman olmayacağınız adres Sobi Beach…

Sobi Plajı nerede?  - Balıkesir
Sobi Plajı nerede? – Balıkesir

Fırsatı ve konsepti ile sizde büyük bir etki bırakan plajın yeşil ve mavi alanından ayrılmak istemeyebilirsiniz. Çok elit bir havası var ve bazı dönemler çok kalabalık oluyor. Bu nedenle rezervasyonsuz giriş yapılamamaktadır. 12 yaşından küçük çocukları kabul etmiyorlar.

Plajın sığ sularına yapılmış konutlar var. Masalar ve sandalyeler de güzel fotoğraf çekimleri için farklı konseptlerin yanı sıra donatılmıştır. Bu farklılıklar sahili zenginleştiren ve güzelleştiren uygulamalardan sadece birkaçı.

Subi Sahil Oteli
Subi Sahil Oteli

Su sporlarını denemek isteyenlerin de favori adresidir. Temel ihtiyaçların karşılanması için verilen hizmetlerin kalitesi çok iyidir. Kafe ve restoranlarda lezzetler gayet iyi. Sobe Plajı otellerin işlettiği bir yer olduğu için yaz sezonu sert geçebilir.

Giriş ücreti ve şezlong: 2022

giriş ücreti: Şezlong ve şemsiye kiralamak için 140 TL ödemeniz gerekiyor. Yemekler bu fiyata dahil değildir.

Şezlong ücreti: Adanın birçok plajındaki şezlong ve şemsiye fiyatlarına yiyecek ve içecekler de dahildir. Ancak Sobe’de böyle bir uygulama olmadığı için yeme içme maliyetini de ayrı ayrı hesaplamanız gerekir. Cafelerindeki fiyatların makul olduğu söylenebilir. Çok yüksek fiyatlar yok. Girişte su ve dondurma da var.

Subi Beach ulaşım bilgileri

Tebük: Namek Kemal, Paterissa Koyu, Cunda Adası – Balıkesir

nerede?: Sobe Plajı, Cunda’nın en ünlü koylarından biri olan Pateriça’da yer almaktadır.

Nasıl gidilir?: Merkezden araçla 20-25 dakikada koya ulaşmak mümkün. Bunun için Alibey Adası bölümüne gitmek gerekiyor. Buradan Namık Kemal Caddesi’ni arayıp kuzey istikametinde ilerleyip Sobe Plajı metnine göre devam etmeniz yeterli.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın