https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Sinop Şahin Tepsi Nerdedir? – Nasıl gidilir? & Kahvaltı Fiyatları - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Sinop Şahin Tepsi Nerdedir? – Nasıl gidilir? & Kahvaltı Fiyatları

Sinop Şahin Tepsi Nerdedir? – Nasıl gidilir? & Kahvaltı Fiyatları

Sinop Şahin Tepsi nerede, nasıl gidilir? Ve burada ne yapıyorsun? Ayrıca ne yiyoruz, ne içiyoruz? Ve sizler için aradığımız kahvaltı fiyatları nelerdir? Sinop’ta kahvaltı yapacaksanız ilk tercihiniz kesinlikle Şahin Tebesi olmalı.

Türkiye’nin en mutlu şehrinde mükemmel şehir manzarası eşliğinde kahvaltı, sizi güne bomba gibi hazırlıyor. Sadece kahvaltıda Şahin Tebessi. tabii ki hayır. Aynı zamanda yaz akşamlarında şehir ışıkları ışıl ışıl parlarken, hafif bir yaz rüzgarı eşliğinde ılık çay size gündüz yorgunluğunu unutturabilir.

Sinop ahin Tepesi’nin ne yazık ki çokça konuştuğumuz tek kötü yanı yolları. Ama kadı kızda birçok kusur bulunabilir diyerek yazımıza geçelim.

kenar boşluğu: Sinop’a gitmeden önce Sinop’ta Gezilecek Yerler Makalemize göz atın.

Sinop Şahin Tepesi Manzarası

Elbette başladığımızda geçmişten başlamalıyız. Güzel şehir Sinop geceleri ayaklarınızın altında. Bazıları bu güzel tepeyi Pierre Loti’ye benzetmiş, bazıları da Sir Tipsy olarak adlandırmış. Bence ikisinden de fazla. 3 tarafı denizlerle çevrili bu tepe bambaşka bir güzelliğe sahip. Tarifle anlatılamaz bence.

Sinop Şahin Tepesi Yeme İçme ve Kahvaltı

Yol tutuşu biraz daha geliştirilebilir tabii. Yani kış ayları göz önünde bulundurularak üzeri camlı balkon tarzında kaplanabilir veya inşa edilebilir. umarım bir an önce çalışmalar yapılır.

İşte en iyi kahvaltı. Temiz hava zaten sizi çok acıktırmaya yetiyor. Tabii ki, çay en çok böyle bir manzaraya yakışır. Ancak yerel yemekler de var (krep ve mantı). Öğle yemeği için tavsiye edebiliriz.

Buradaki kafenin adı Sinop Cruise Cafe. Kahvaltı fiyatları: 15 ila 20 Türk lirası. arasında farklılık gösterir

Sinop Shaheen Tepesi’nde Ne Yapılır?

Örneğin, harika bir gün batımını izleyebilirsiniz. Ya da çayınızı yudumlarken kitabınızı okuyabilir ya da sadece Sinop’u izleyebilirsiniz. Eşinizle, arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla gidebilir, bol kahkaha ve neşeli sohbet ile gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Ya da sadece gidip dinleyebilirsiniz.

Sinop Şahin Tepsi resimleri

Sinop Şahin Tepsi Nerdedir? Nasıl gidilir?

Tebük: Kefevi Mahallesi, Su Deposu Yolu, 57000 Bostancılı Köyü – Merkez / Sinop

Nasıl gidilir: Sakarya Caddesi’nden devlet dairesi yönüne geliyorsunuz, döner kavşağı doğrudan geçip Adam mahallesine giriyorsunuz. Seit Bilal’in mezarını geçtikten sonra solda Şahin Tepsi tabelasını göreceksiniz ve dik bir tırmanıştan sonra Şahin Tepsi’ye ulaşabilirsiniz. iki dakika için.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın