Silivri Köy Pazarı Ucuz Organik Ürünler – Gezilecek Yerler

Silivri Köy Pazarı Ucuz Organik Ürünler

Silivri Köy Pazarı Ucuz Organik Ürünler

Silivri Köy Pazarı, İstanbul İli sınırları içerisinde yer alan bir alışveriş semtidir. Bölge halkının geleneksel organik ürünlere ucuza ulaşabilmesi ve alışveriş yapabilmesi için oluşturulan çarşı adeta bir panayıra benziyor.

İstanbullular için ideal bir pazar olan bu köy pazarında güzel vakit geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? Ardından sizi bekleyen özel ürün deneyimlerini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Önemli bilgi: İstanbulOrganik ürünler ararken İstanbul’daki Halk Pazarları Listemize mutlaka göz atmalısınız. Diğer pazar yerleri de burası kadar eğlenceli.

Silivri Köy Pazarı hakkında kısa bilgi

Silivri Köy Pazarı nerede ve nasıl gidilir?
Silivri Köy Pazarı nerede ve nasıl gidilir?

Silivri belediyesiGirişimlerle kurulan bir köy pazarı olarak Şubat 2020O zamandan beri hizmet vermektedir. Bölge halkının alışveriş yapabileceği bir merkez olan pazarda aracısız olarak üreticiden tüketiciye ürün satmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda tüketicilerin daha uygun ürünleri satın almasını da amaçlar. Üreticiyi desteklemek ve tüketicinin bütçesini korumak açısından çok önemli bir işleve sahip olan pazarda, meyve ve sebzeden baharata kadar hemen her konuda ürünlere ulaşılabilir.

Ucuz organik ve organik doğal ürünler

Silivri Köy Pazarı Ucuz Organik Ürünler
Silivri’de ucuz fiyata organik ürünler

Piyasada bulamayacağınız doğal ürünler Ürün satın almanızı sağlayan bu pazar aynı zamanda üretici ile bir buluşma yeri olarak kabul edilmektedir.

Uygun fiyatlarla birçok tüketici tarafından tercih edilen pazarın, bölgede üretilen ürünlerin satışına olanak sağlaması nedeniyle yerel üretime destek sağladığı belirtilmelidir. Bu nedenle Silivri Köy Pazarı çok değerli bir nokta.

ziyaret saatleri: Silivri’de alışveriş yapmak için her gün 08:00 – 21:00 saatleri arasında bu güzel yeri ziyaret edebilirsiniz.

Silivri köy pazarı transferi

Tebük: Piri Mehmet Paşa, Atatürk CD’si. No: 2, BK. 34570 – Silivri / İstanbul

nerede?: Silivri’nin en merkezi noktalarından birinde bulunan Silivri köy pazarına gitmek için bulunduğunuz yerden Silivri yönüne giden tüm otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Nasıl gidilir?: Toplu taşıma ile gelmek istemeyenler için özel araç ile ulaşım oldukça kolaydır. Pazarın yanında yer almaktadır İSPARK Silivri Meydanı otoparkı Arabanızı park edebilirsiniz.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın