https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Şehristan Cafe & Restaurant – ellale cafe – Hasbahçe - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Şehristan Cafe & Restaurant – ellale cafe – Hasbahçe

Şehristan Cafe & Restaurant – ellale cafe – Hasbahçe

Gadastan Kafe

Eğlenceli bir sabah veya eğlenceli bir akşam geçirebileceğiniz farklı yerlerden biridir. Yakınlarda yaşıyorsanız, sizin ve çocuklarınız için seçebileceğiniz bir dizi yer var. Dört şirketin bir arada bulunduğu farklı bir tarza sahip. Ücretler çok makul, bu yüzden ayrı ayrı belirtme gereği duymadım. Aşağıda olanları kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. İyi vakit geçireceğinizi düşündüğümüz için burayı kendimize tanıtmaya karar verdik.

Hasbahçe Turizm Ltd. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Siz değerli dostlarımıza doğru yerde kaliteli hizmet verebilmek için 12 yıldır çok çalışıyoruz. Bünyemizde bulunan Beyzade Restaurant (yeni adıyla Şehiristan Restaurant), Şehrestan Lunapark ve ellale Restaurant, ailenizin gözde mekanı ve samimi kapısıdır.

Biz calculus turizm olarak şunu biliyoruz; Yemyeşil ağaçların arasında mükemmel restoranlar, enfes tatlar ve keyifli sohbetler dışında bize müşteri olarak gelen herkesin arkadaşımız olması, mutluluğumuzun her seferinde biraz daha kalmasını sağlıyor.

ne var?: Kapalı alanlar – bahçeli – sabah köy kahvaltısı – cami – ok salonu – otopark – restaurant – cafe – lunapark

Shahrestan Cafe Restaurant etrafinda Birincil bilgi

Shahrestan Cafe RestaurantE-5 İstanbul karayolu üzerinde, Marmara Forumu karşısında, yeşil renkte Bu bir lezzet durağı. Aileniz veya sevdiklerinizle Shahrestan’da kapalı (bahçeli) ve kapalı oturma alanları Yeterince zaman bulamıyorsun Harika bir atmosferi var ve nezih…

Shahrestan Restaurant Türk Mutfağı gerçek tatlartadına doyamıyorsunuz betta türleriVe lezzetli alabalık Tadını asla unutmayacaksın “Şehir Özelleri” Misafirlerinizin damak zevkine farklı lezzetler katarken, kablosuz internet, tatlı zamanınızın kesintiye uğramaması için, 150 Araç kapasiteli otopark, namazlarınızı vaktinde kılabilmeniz için bay/bayan camii, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği oyun parkı ve adil eğlence Tesislerimiz misafirlerimizin kullanımına açıktır.

Arkadaşlarınızla iyi oynamanın tadını çıkarın Kabul edilebilir bir ortamda yaşamaya istekli peki bizim salonumuz Shahrestan Cafe & Restaurant siz değerli misafirlerimize Hizmet sağlar.

Şalal Cafe & Restaurant etrafinda Birincil bilgi

Şalal Cafe & Restaurant E-5 karayolu üzerinde Şehristan Cafe ve Restaurant’a paralel, Servis Hastanesi karşısında, Greenpark Otel’in yanında, Doğa ağaçlarının yeşil mucizesi tarafından kapsanan Ünlü bir yerdir. Geniş açık (bahçeli) ve kapalı alanları, kendine ait otoparkı, havadar ve huzurlu ortamı, zengin menüsü ve oyun alanları ile dinlenme ve eğlence için vazgeçilmez bir mekan olmaya adaydır.

Şalal Cafe & Restaurant Zenginler listesinde Türk ve Meksika mutfağının seçkin lezzetleri dışında fast food menüsü Siz değerli misafirlerimize. Eşsiz yerimizde Barış ve hoşçakal Garantinizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Maçın tadını çıkarın ve nargile izleyin Birlikte farklı yaşamak isteyenler için tasarlandı Dev ekran TV odamızda Maç eğlencenizin unutulmaz anılara dönüşmesine izin verin.

Shahrestan Restaurant and Cafe’den fotoğraflar

Shahrestan Cafe ve Restaurant nerede? ve oraya nasıl gidilir

Tebük:Çırpıcı Çayırı III. Kısım Osmaniye Mah. Zeytinburnu / İstanbul

telefon: +90 (212) 466 30 03-466 30 05 Site için tıklayınız.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın