https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Sarıyer’de Çocuklarla Gezilecek Yerler | Ziyaret edilecek yerler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Sarıyer’de Çocuklarla Gezilecek Yerler | Ziyaret edilecek yerler

Sarıyer’de Çocuklarla Gezilecek Yerler | Ziyaret edilecek yerler

Sarıyer’de çocuklarla gezilecek yerler

İstanbul’da hafta sonu geldiğinde Sarıyer’de çocuğunuzla vakit geçirebileceğiniz gezilecek yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çocuğunuz için Sarıyer’in en ilginç ve harika yerlerine göz atarak harika bir yol çizebilirsiniz.

Kısa Bilgi: İstanbulTürkiye’de çocuğunuzla gezebileceğiniz başka yerleri keşfetmek istiyorsanız; İstanbul Avrupa yakasında çocuk oyun alanları E İstanbul’da Anadolu yakınlarında çocuk oyun alanları Sizler için oluşturduğumuz listelere bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Sarıyer’de çocuklarla gezilecek yerler

Aşağıdaki liste, çocuğunuzla birlikte gidebileceğiniz ve Sarıyer’de en iyi zaman geçirebileceğiniz yerlerdir. Şimdi tüm detayları birlikte kontrol edelim.

1. Ormanda Devler Fuarı

Ormanda devler sergisi
Ormanda devler sergisi

Ormandaki Devler Galerisi, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir yerdir. Toplam yüksekliği 5 metre olan 30’dan fazla hareketli figürün yer aldığı bu sergiyi Life Park İstanbul’da gezmek mümkün.

Bu devlet dünyasında lider olarak Selçuk’un yolunu görürken, Emre Karayel bir asi olarak karşımıza çıkıyor. Serginin hem iyi hem de kötü durumu var. Ayrıca Grojut adında bir asi olan Sisler Vadisi efsanesindeki masal karakterleri de ziyaretçilere ilginç anlar yaşatıyor.

Selçuklu tarzı Vali Groduron karakterinde yer alırken, Emre Karayel ise Dave Zornbeh karakterinde yer almaktadır. Ziyaretçiler sahneyi gezerken devler krallığının özel hikayesine tanık olun. – Konum bilgisi.

Başlığı aç: Kazım Karabekir Paşa, Bahçeköy Cd. No.: 114, P.O.: 34473 – Sarıyer / İstanbul

telefon: 0212226 31 31

ziyaret saatleri: 10:00 – 18:30

giriş ücreti: 99 TL

2. Cüce keçi çiftliği

cüce keçi çiftliği
Cüce Keçi Çiftliği – Sarıyer’de Çocuklarla Gezilecek Yerler

2011 yılında hayvan ve doğa sevgisi ile bu çiftliği kuran aile, bugün çiftliği önemli bir restoran ve etkinlik merkezine dönüştürmüştür. Önceleri birkaç keçi ve tavukla kendi doğal besini üreten aile, şimdi bu doğal ürünleri satıyor. Bir cüce keçi çiftliğine yaptığınız ziyaret sırasında şunları yapabilirsiniz:- Konum bilgisi.

  • cüce keçileri ziyaret et
  • cüce keçi satın al
  • Doğal ürünler satın almak
  • Restoranda yemek ve yemek
  • İç ve dış mekanlarda çeşitli etkinlikler düzenlemek

Başlığı aç: Gümüşdere, Akçay Sk. No.: 18, s.: 34450 – Sarıyer / İstanbul

telefon: 0555505 14 39

ziyaret saatleri: 09:00 – 17:00

giriş ücreti: Ücreti var ama ne kadar olduğunu anlayamadım

3. Sarıyer’de Çilek Bahçesi

Sarıyer'de çilek bahçesi
Sarıyer’de çilek bahçesi

Halk bahçesi olarak hizmet veren Sarıyer Çilek Bahçesi, “Sepet bizden, koleksiyon sizden!” Çocuklarınızla vakit geçirmek için mükemmel bir yerdir. Çilek toplayarak satın alabileceğiniz bu mükemmel bahçe, çocuklarınız için eşsiz bir aktivite olacaktır. – Konum bilgisi.

Başlığı aç: Gümüşdere, Yörük Sk. No.: 20, 34450 – Sarıyer / İstanbul

telefon: 0533 512 83 91

ziyaret saatleri: 10:00 – 20:00

giriş ücreti: sayı.

4. Emirgan Korusu

Emirgan Korusu Sarıyer
Emirgan Korusu, Sarıyer’de çocuklarla gezilecek yerler

Her yıl Nisan ayında düzenlenen Lale Festivali’ne ev sahipliği yapmaktadır. Ortaya Çıkan KoruDizilerde sıkça görülen İstanbul’un pastoral yeşil alanlarından biridir. Özellikle çocuğunuzla kendinizi doğaya teslim etmek istiyorsanız Emergen Grove’da harika dakikalar geçirebilirsiniz.

5. Belgrad Ormanı

Belgrad Ormanı Koşu Parkuru
Belgrad Ormanı

İstanbul’un eşsiz yeşil alanlarından biri, Belgrad OrmanıYürüyüşe, bisiklete veya yürüyüşe gidebilirsiniz. Çocuğunuzla en keyifli anları geçirebileceğiniz Belgrad Ormanı’nı çok seveceksiniz.

Size de, “Sarıyer’de Çocuklarla Gezilecek Yerler” Listemize eklemek istediğiniz farklı yerler varsa lütfen bize yorum olarak yazın! 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın