https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Restaurant Küçük Evim Nereye Gidilir, Ne Yenir - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Restaurant Küçük Evim Nereye Gidilir, Ne Yenir

Restaurant Küçük Evim Nereye Gidilir, Ne Yenir

Benim küçük ev restoranım

Şimdiki yerinde restaurant, cafe ve süpermarket olarak kurulan Küçük Evim Restaurant, Mahmudiye sakinlerinin ve Sapanca bölgesine gelenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamış, zamana en iyi şekilde uyum sağlayarak müşterilerine her zaman doğal ve genellikle ev yapımı ürünleri sunmuştur. geçmişten günümüze gelenek ve göreneklerini kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Doğayla baş başa keyifli saatler geçirmek istediğinizde Küçük Evim Restaurant, doğanın tüm güzelliğini mekanıyla birleştirerek size Sapanca Mahmudiye’de sakin, oksijeni bol ve dinlendirici bir ortam sunuyor. İlkbahar ve yaz günlerinde dış mekanların serin havasını, kışın ise iç mekanların serin havasını sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Küçükevim’in her köşesinde sıcacık bir aile ortamı bulacaksınız.
My Little House, konseptine ve menüsüne yeni spesiyaliteler ekledi. My Little House’da nehir ürünlerinin yanı sıra deniz ürünlerinin de tadına bakabileceksiniz.

Tuzla pişirilmiş tavuk, onların yeni spesiyalitesi, mükemmel tadı. Bu lezzeti tatmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Çünkü tuzlu tavuğun pişme süresi 60 dakikadır.

Küçük Evim kebap, bir restoran şefinin özgün tadı. Öte yandan yeni spesiyalleri pastırmalı humus ve balıktan sonra helva helvası mutlaka denemelisiniz.

Kahvaltı menüleri: 25 Türk lirası. 35 TL’ye kadar. arasında farklılık gösterir

menüler: 20 Türk lirası. 30 TL’ye kadar. arasında farklılık gösterir
Kogok Evim Restaurant fotoğrafları

Küçük Evim Restaurant nerede ve nasıl gidilir?
Tebük: Mahmudiye Mahallesi, St. Cevdet Koç Cd., 54600 – Sapanca / Sakarya
telefon: 0264592 08 03

Nasıl gidilir?: Sapanca TEM çıkışı Kartepe Yolu üzerindedir. Güzergah hakkında detaylı bilgi için planlayıcımıza göz atabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın