https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Polonezköy günlük kiralık şale - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Polonezköy günlük kiralık şale

Polonezköy günlük kiralık şale

2.11.2022 18:10:00

Polonezköy, İstanbul’un Beykoz ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor ve son zamanlarda İstanbullu gezginlerin gözde destinasyonlarından biri. Polonezköy, doğası, temiz havası, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile adeta bir çekim merkezi haline geldi. Doğanın içinde lezzetli yemekler yiyebileceğiniz restoranlar da var…

Polonezköy, İstanbulluların özellikle hafta sonu gezileri için tercih ettiği önemli yerlerden biridir. Burada günübirlik ziyaretler yapabileceğiniz gibi Polonezköy Dağ Evi Günlük Kiralama’yı da tercih edebilirsiniz.

Polonezköy dağ evi

Polonezköy’de birçok Dağ Evi konaklama noktası ormanların içinde yer almakta ve harika doğa manzaralarına sahiptir. Burada kalmak sizi en azından şehir merkezinin koşuşturmacasından kurtaracaktır.

Polonezköy Dağ Evi kiralık olarak tercih edilirken konutların satın alınacağı acenteler de büyük önem taşıyor. Bayram alışverişinizi güvenilir bir acente üzerinden yapmanız daha sağlıklı ve güvenilir olacaktır.

Aynı zamanda Polonezköy’de birçok otelde konaklama imkanı mevcuttur.

Polonezköy’de Ne Yapılır?

Polonezköy, şehir merkezine yakınlığı sayesinde her zaman çok ziyaretçi alan bir yer. Hafta sonu piknik yapabileceğiniz alanlar, spor aktiviteleri yapabileceğiniz geniş alanlar, kalabileceğiniz taş evler ve oteller gibi birçok seçenek var.

Akşamları bu eşsiz alanda güzel bir doğa manzarası ve buranın eşsiz atmosferi eşliğinde leziz bir kahvaltı ya da leziz bir yemek yemenizi tavsiye ederiz. Orada bulunan farklı restoran ve işletmeler sayesinde, istediğiniz iyi yemeği burada kolayca bulabilirsiniz.

Polonezköy Tabiat Parkı

Polonezköy Tabiat Parkı buraya geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken bir yer. 3000 hektarlık bir alan üzerine kurulu olan bu yer 1994 yılında tabiat parkı ilan edilmiştir. Yürüyüş, piknik, konaklama, bisiklete binme gibi çeşitli aktiviteleri yapabileceğiniz Polonezköy Tabiat Parkı aynı zamanda bir doğa parkına da ev sahipliği yapmaktadır. flora ve fauna türlerinin çeşitliliği.

Hangi mevsim gitmeli?

Polonezköy’de en çok merak edilen konulardan biri de Polonezköy’e hangi mevsim gidiyorsunuz? soru geliyor Buraya yaz sıcağından kaçmak ve gölgelik bir alanda dinlenmek için gelebilir, sonbahar yaprakları döküldükten sonra manzara eşliğinde yürüyüş yapabilir ya da kışın harika kar manzarası eşliğinde sıcacık çayınızı yudumlayabilirsiniz. Özetle, Polonezköy her mevsim gelip görülmesi gereken bir yer!

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın