Nakibey Plajı Nerede?, Giriş Ücreti ve Plaj Bilgileri / Büyükada – Gezilecek Yerler

Nakibey Plajı Nerede?, Giriş Ücreti ve Plaj Bilgileri / Büyükada

Yaz tatili planları şimdiden yapıldı ve aileler ve çiftler rahat ve uygun fiyatlı bir günlük tatil yeri arıyor. Tatilciler uzak yerlerde tatil yapmayı tercih etmezler çünkü İstanbul’da okuyan, çalışan ve kısıtlı tatili olanların tatilleri elbette kısa olacaktır.

Büyükada Büyükada’daki Nakibey Plajı, “çatısız” özelliği ile her yıl ailelerin ve çiftlerin gözdesi. Kendini bir aile plajı olarak kuran Nakibey Plajı her geçen gün kalitesini artırarak tatilcilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Kaptan plajım nerede?

Nakibey Plajı Büyükada’da yer almaktadır. Büyükada sokaklarında araba trafiği olmadan yürümek çok ilginç. Nakibey Plajı çocuklu aileler için en uygun plajdır. Yosun veya taş olmayan deniz tamamen kum olduğu için aileler rahatlıkla çocuklarının eğlenmesine izin verebilir. Nakibey Plajı’ndaki ambulanslar ve cankurtaranlar da bu tesisin müşterilerine sunduğu hizmet kalitesinin bir göstergesidir.

Kaptanımın kumsalında ne var?

* 08.00 – 23.00 saatleri arasında Nakibey Beach’te tatil yapanlar için birbirinden lezzetli yemekler servis edilmektedir. Nakibey Beach Büyükada cankurtaranlar eşliğinde denizin tadını çıkarmak isteyenlerin tek adresi. Nakibey Plajı tatil hizmetinin yanı sıra açık havada evlenmek isteyen çiftler için düğünler de görüyor ve harika bir organizasyon sunuyor.

Aileniz ve sevdiklerinizle günübirlik bir tatil için keyifli ama güvenli bir ortam arıyorsanız Nakibey Beach Büyükada sizin için doğru seçim olacaktır. Nakibey Beach’te sevdiklerinizle birlikte etkinliklere katılabilir, unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Nakibey Plajı giriş ücreti nedir?

Nakibey Plajı giriş ücreti yetişkinler için hafta içi 60 TL, hafta sonu 70 TL, 7-12 yaş arası çocuklar için 30 TL olarak belirlendi.

Kaptanımın plajından görüntüler

Nakipi Plajı’na nasıl gidilir?

Tebük: Büyükada-Maden Mahallesi, Naki Bey Müdür No: 17

telefon: (0216) 382 45 01

Nasıl gidilir: Feribot, deniz otobüsü ve motorlu tekne ile Büyükada’ya ve ardından Nakibey Plajı’na ulaşmak çok kolay. Kabataş, Kadıköy, Maltepe, Kartal ve Tuzla gibi iskelelerden kalkan vapurlar, Sirkeci ve Eminönü’nden deniz otobüsleri Büyükada’ya geziler düzenlemektedir.

Büyükada’ya indikten sonra yürüyerek veya otobüsle Nakibey Plajı’na ulaşabilirsiniz. İskelenin sağ tarafında yer alan ücretsiz servis ile Nakibey Plajı’na kısa sürede ulaşabilirsiniz. Siteye erişmek için tıklayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın