https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Mola Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Mola Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Mola Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Mula Plajı – Uyuyan Güzel

Pateriça Körfezi sınırları içerisinde yer almaktadır. Mula Plajı Doğal manzarası ve huzurlu atmosferi ile gözde bir plajdır. Mola plajı, Cunda merkeze 20-25 dakika uzaklıkta olması ve merkezde birden fazla plaj olması nedeniyle daha az misafir ağırlıyor.

Yakındaki Beyckley Plajı tercihi Mola Plajı’nı da gölgede bırakıyor. Ancak plajda ne Beckley’den ne de merkezdeki plajlardan hiçbir eksiği yok. Aksine doğayla iç içe olmak rahatlatıcı ve sakin bir plaj atmosferi oluşturmuştur.

Mola Beach Şezlong رسوم Ücreti
Mola Plaj Şezlong

Patricia Koyu, Cunda Adası’nın en ünlü koylarından biridir. Sessiz ve sakin… Koyun yakınında yapılaşmaya izin verilmediği için plajlar merkezdekiler kadar kalabalık değil. Bu nedenle Mola Plajı, sakin bir plaj arayanlar ve yüzmenin keyfini çıkarmak isteyenler için ideal bir yerdir.

Önemli: hazır BalıkesirBu arada, sadece kumsalı veya koyu görüp gidemezsiniz! Cunda Adası plajları ve koyları Sizler için oluşturduğumuz listemize mutlaka göz atın.

Mola Plajı Videosu

Daha fazla video gelmesi için lütfen. Youtube Kanalımız abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Mula Plajı’nın Genel Özellikleri

Mola sahili yönetti. İki katlı bir plajdır. Bu da çok estetik bir görünüm sağlıyor. Birinci kat çim kaplıdır ve şezlonglara sahiptir. İkinci kat ayrıca kafe ve restoranlara ev sahipliği yapmaktadır.

Mola Plajı nerede?  - Balıkesir
Mola Plajı nerede? – Balıkesir

Bölgenin çam ağaçlarıyla bezeli plajına gelince, çim ve kum, bazı kısımları kayalık. Diğer plajlarda olduğu gibi deniz oldukça sığdır. Ancak sığ alanlar iyi korunur ve yosun gibi istenmeyen maddeler yoktur. Plajdan beklediğiniz tüm hizmetlere sahiptir. Otopark, duşlar, emanet kasaları, güvenlik gibi…

Giriş ücreti ve şezlong: 2022

giriş ücreti: Plaja giriş ücreti 180 TL’dir. Ancak bunun 90 lirası yeme içmeye harcanıyor. Gerisi şemsiye ve şezlonglar içindir.

Şezlong ücreti: Deniz üzerine kurulmuş pansiyonlar da var. Kiralama bedeli kişi başı 100 TL’ye kadardır. Mekan lüks ve zarafet olarak adlandırılabilir. Yer bulmak için önceden rezervasyon yaptırmakta fayda var. Özellikle pansiyon kiralamak isteyenler için rezervasyon iyi bir seçenek.

Mula Plajı Ulaşım Bilgileri

Tebük: Namık Kemal Caddesi, Patrika Koyu, Cunda Adası / Ayvalık.

nerede?: Mola Plajı’na varış süresi, Cunda merkezde konaklayan bir kişi için araçla ortalama 20 dakika civarındadır.

Nasıl gidilir?: Plaja gitmenin en iyi yolu Namık Kemal Caddesi’dir. Alternatif bir yöntem yoktur. Merkezden Alibey Adası’na ve oradan Namık Kemal Caddesi üzerinden kuzeye ilerleyin. Pateriça Koyu’na geldiğinizde Mola Plajı tabelalarına dikkat etmelisiniz.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın