https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Marmaris Gece Hayatı | Barlar Sokağı Kulübü - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Marmaris Gece Hayatı | Barlar Sokağı Kulübü

Marmaris Gece Hayatı | Barlar Sokağı Kulübü

Marmaris Gece Hayatı | Barlar Sokağı Kulübü

Kulüpler ve Barlar Sokağı, Marmaris tatil beldesinin en popüler yerlerinden biridir. Marmaris gece hayatı denilince yerli halkın ve turistlerin akın ettiği yerleri sizler için tek tek sıralamak istedik.

Kısa bilgi: MarmarisBilinmeyen yerleri ilk keşfeden siz olmak istiyorsanız. Marmaris gezilecek yerler Listemize de göz atmayı unutmayın. 🙂 (Yakında yayınlanacak.)

Marmaris gece hayatı – Club Sokak Listesi ve Barlar

Peki, Marmaris tatilinizde hangi kulüp ve barları tercih edebilirsiniz? Şimdi Marmaris gece hayatını tüm detaylarıyla inceleyelim.

1. Arena Kulübü – Barlar Sokağı

arena kulübü
arena kulübü

Türkiye’nin en büyük açık hava diskosu olma özelliğini taşıyan Club Areena, 2004 yılında Kamil Eci tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana yerli ve yabancı birçok yıldızı ağırlayan Areena Club, eğlence hayatınızı renklendirecek. 3.000 kişilik Arena Club, saat 3’te çılgın bir köpük partisi ile kapanıyor. – Konum bilgisi.

Tebük: Tepe Mahallesi 39. Sokak No. 125 – Marmaris

Çalışma saati: 22:00 – 03:00

2. Arka Sokak – Barlar Sokağı

Backstreet Club - Marmaris Barlar Sokağı
Backstreet Club – Gece Hayatı Marmaris

Barlar Sokağı’nda adeta bir karnavala dönüşen çevresi ile Marmaris’in en eski ve canlı noktalarından biridir. Üstelik burada gerçekleşen partiler de çok özel anlara sahne oluyor.

Göz kamaştırıcı ışık ve müzik şovları ile birleşen bu mekan, bölgede gerçek bir çekim merkezine dönüşüyor. Eşsiz atmosferi ve enerjik ortamı ile bu yerde vakit geçirmek bölgenin en özel deneyimlerinden biridir. – Konum bilgisi.

Tebük: Teepee, 39. Sc. No: 123, 48700 – Marmaris

Çalışma saati: 21:00 – 04:00

3. Joy Club – Barlar Sokağı

Al Farah Club - Marmaris Gece Hayatı
Joy Club – Marmaris Barlar Sokağı

Marmaris Barlar Sokağı’nda kusursuz bir eğlence deneyimi sunan Joy Club, her gece farklı partiler düzenliyor. Oldukça popüler bir mekan olan Joy Club, müzik kalitesi ve hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Joy Club ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yaz aylarında Dj Tolgah liderliğinde müzik keyfi için Joy Club’ı tercih edebilirsiniz. – Konum bilgisi.

Tebük: Tepe Mahallesi Barlar Sokağı, 39. Sk. No: 103, 48700 – Marmaris / Muğla

Çalışma saati: 21:00 – 04:00

4. Buddha Bar Club Marmaris

Buda Bar Kulübü
Buddha Bar Club Marmaris

Bir eğlence mekanından tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan Buddha Bar oldukça büyük ve ferah bir mekandır. Geniş bir metrekare alan üzerine inşa edilen Buddha, canlı müzik tutkunlarının uğrak yerlerinden biri. Marmaris gece hayatı denilince akla gelen ender yerlerden biridir.

Alkollü ve alkolsüz içecekler satılmaktadır. Giriş ücreti gerekli değildir. – Konum bilgisi.

Tebük: Teepee, 39. Sc. No: 26, 48700 – Marmaris / Muğla

Çalışma saati: 14:00 – 03:30

5. Yalı Beach Club Marmaris

Yalı Beach Club Marmaris
Yalı Beach Club Marmaris

Marmaris’in en kaliteli ve güvenilir mekanları arasında yer alan Yalı Beach Club kaliteli müzik anlayışına sahip bir mekandır. Tertemiz bir ortama sahip olan Yalı Beach Club’da her zevke uygun müzik bulmak mümkün.

Marmaris’e gelenlerin mutlaka uğraması gereken uygun fiyatlı bir yerdir. – Konum bilgisi.

Tebük: Geldir, 48700 – Marmaris / Muğla

Çalışma saati: 09:00 – 01:30

Size de, “Marmaris gece hayatı, kulüpler sokağı ve barlar” Listemize eklemek istediğiniz veya eksik olduğunu düşündüğünüz yerler varsa lütfen yorum olarak bize yazın. 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın