https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Küçük Çiftlik Parkı nerede? & Nasıl gidilir? ve olaylar - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Küçük Çiftlik Parkı nerede? & Nasıl gidilir? ve olaylar

Küçük Çiftlik Parkı nerede? & Nasıl gidilir? ve olaylar

Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Küçükçiftlik Parkı nerede, nasıl gidilir? Bu yer hakkında genel bilgiler vereceğiz. 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren 2000 metrekare alan üzerine kurulu 17.000 kişi kapasiteli Küçükçiftlik Park’ı kaleniz olarak aldık.

Küçükçiftlik Park Tanıtım

Daha önce bir eğlence bölgesi olan Haspice, kumarhane ve tema parkı olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, 2009 yılından bu yana pek çok farklı alanda hizmet veriyor. Bunların başında kurumsal etkinlikler, lansmanlar, sergiler, davetler, düğünler, dev konserler, ve tüm sahne sanatları ve sergiler. Sansasyon yaratan ve Küçükçiftlik Park adını duymamıza neden olan olaylar kuşkusuz yerli ve yabancı şarkıcıların konserleridir.

Toplam 17.000 kişilik kapasiteye sahip olan alan, ihtiyaca göre 1.000 kişiye ayarlanabilmektedir. Eğlence, sanat ve kültür etkinliklerinin gözdesi olan mekan, kışın 4.500 kişi kapasiteli kapalı bir alanda devam ediyor.

KüçükÇiftlik Park Bahçe adı altında her türlü aktivite için ilçeden ayrı olarak kullanılan KüçükÇiftlik Park her mevsim hizmet vermektedir.

Küçükçiftlik Park Aktiviteleri

2009 yılından bu yana birçok hareketli etkinlik ve konsere ev sahipliği yapan Küçükçiftlik Park’ta etkinlikler kesintisiz devam ediyor. Etkinlikler için resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve Biletix’ten bilet alabilirsiniz.

Küçükçiftlik Park Resimleri

Küçük Çiftlik Parkı nerede? Oraya nasıl gideriz?

Tebük: Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No: 4, 34367 – Şişli / İstanbul

telefon: 0212231 30 45

Nasıl gidilir: Ulaşımın çok kolay olduğu Küçükçiftlik Park’a Taksim ve Nişantaşı’na 20 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

otobüs ile; Küçükçiftlik Parkı’na gitmek için İnönü Stadı istasyonundan geçen İETT otobüslerinin sayıları şöyle; (129T- 22B – 26A – 26B – 30A – 37T – 40 – 40T – 42T – 48T – 49T – 559C – 70KE – DT2 – TB1 – YT1)

Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inip metroya aktarma yaptıktan sonra Taksim’e inmeniz gerekiyor. Taksim Meydanı’ndan Elmadağ yönüne yürüyerek bölgeye ulaşabilirsiniz.

metro il; Taksim durağında indikten sonra Taksim Meydanı’ndan Elmadağ yönüne yürüyerek bölgeye ulaşabilirsiniz.

feribotla Kabataş iskelesine ulaştıktan sonra yürüyerek 10 dakika sonunda alana ulaşabilirsiniz.

Tramvayla Cevizlibağ durağından Zeytinburnu-Kabataş Tramvay Hattı’na transfer ve son olarak Kabataş İstasyonu’na ulaşılır.

Özel araçla Vodafone Park’ın (İnönü Stadyumu) ​​yanında Nişantaşı’na çıkan tekne rampası üzerinde bulunan Küçükçiftlik Park’a Kabataş Sahil Yolu, Ortaköy Sahil Yolu, Taksim veya Nişantaşı’ndan araçla ulaşılabilir. Taksim yönünden gelenler Harbiya’ya yöneldikten sonra sinyalleri takip edebilirler. Nişantaşı yönünden gelenler, Harbiye Askeri Müzesi önünden dönerek tabelaları takip edebilirler. Sahil yolunu tercih edenler stadın bitişiğindeki yola dönüşten sonra stadı görecekler.

hayır: KüçükÇiftlik Park önünde 200 araçlık İspark otoparkı bulunmaktadır. G-Mall Alışveriş Merkezi’ndeki vale park hizmetini kullanın veya Hilton’un 500 araçlık garajından ve Hilton Convention Center’ın arkasındaki 150 araçlık garajdan yararlanın.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın