https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kocaeli Fuar Alanları Lunapark – Park Lunasan – İzmit / Kocaeli - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Kocaeli Fuar Alanları Lunapark – Park Lunasan – İzmit / Kocaeli

Kocaeli Fuar Alanları Lunapark – Park Lunasan – İzmit / Kocaeli

Kocaeli Fuar Alanı 01
Kocaeli Fuar Alanı 01
Kocaeli lunapark

Kocaeli fuar alanları içerisinde yer alan bu tema parkı, 1974 yılında Mustafa Pehlivan tarafından Lunasan çatısı altında 14.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. 2000 yılında teknolojik gelişmeye ayak uydurabilmek için 7000 metrekarelik ek bir alan eklenmiş ve yeni dev oyuncaklar ithal edilmiştir. Tema parkı Kocaeli fuar alanı içerisinde yer aldığından buraya geldiğinizde sevdiklerinizle birlikte eğlenebilir ve çevreyi gezebilirsiniz. Burası Kocaeli’deki konser mekanlarından biridir. Sergi alanının yanı sıra düğün evleri, halı sahası, kültür merkezi ve restoran da bulunuyor.

Kışın çok kalabalık olmayan bu lunapark, yazın gelip tüm stresinizi atabileceğiniz bir yer. Buraya gitmeden önce size hangi oyunlara ve makinelere sahip olduğunu söylemek istiyorum. Böylece gitmeden önce fikir edinebilir ve gittiğinizde daha iyi vakit geçirebilirsiniz.

yetişkin kostümleri

Ahtapot : Adından da anlaşılacağı gibi, yanlarında sadece yetişkinlerin olması şartıyla miniklerin binebileceği, birkaç saat başınızı döndürebilecek ahtapot benzeri bir makinedir. kalp falan. Hastalığı olan kişilerin binmesi tavsiye edilmez.
Karanlık Kale (Perili Köşk): İşte korku tünelinin adı, bildiğiniz gibi ziyaretçiler iki kişilik küçük trenlerle seyahat ediyor. Sizi korkutmak ve heyecanlandırmak amaçlı olsa da kullanmanızı tavsiye etmem. Çünkü bu yeri korkuyla değil, kahkahalarla tamamlayabilirsiniz.

Mega disk: Keskin dönüşler yapan ve sizi yerden kaldıran Mega Disco, ani hızlanma ve yavaşlamasıyla size adrenalin dolu anlar yaşatıyor. Lunaparkta tavsiye edilen mekanlar arasında yerini almıştır. Ayrıca kalp, tansiyon vb. hayal edebilirsiniz. Hastalığı olan kişilerin binmesi tavsiye edilmez.

Twister treni: Eğlence, adrenalin ve heyecan. Herşey! Yolun ortasında duran ve ardından hızlanan sürüş keyfi. Daha başlamadan korkabilirsin, ama içiniz rahat olsun. Güvenlik önlemleri önceden düşünülmüştür. Ama kalp vb. Bir hastalığınız varsa bu yerden uzak durmalısınız.

Çarpışan Arabalar: Çarpışan arabalar, eğlence parklarının vazgeçilmezi olan genellikle erkekler tarafından tercih edilmektedir. Bu lunapark da ilgi çekici yerler arasında kendine yer bulmuştur.

ve diğerleri: Ayrıca balerin, çılgın dansçı, balerin, dönme dolap, gondol, uçak, salıncak, salıncak ve fedai yetişkinler için tasarlanan koleksiyonlar arasında yer alıyor.

çocuklar için gruplar

Bu galeride minikler için atlıkarınca, çocuklar için tasarlanmış çarpışan araba, eğlenceli bir patenci (360 derece dönebilen eğlenceli bir ekip), jetonlu oyuncaklar, kule, mini kanyon ve samba balonu bulunmaktadır. . .

Kogali’de ne yiyorum?

İzmit’e kadar geldin ama hiç pişmanlık duymadan ya da sandık almadan gidecek misin? 🙂 Buranın meşhur ve meşhur tatlısını alabileceğiniz pek çok yer var.

Fuar alanında güzel bir restoran var. Pazar sabahı burada kahvaltı yapmanızı tavsiye ederim. İşte menü: açık büfe 20 TL (0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş 10 TL), zengin karışık kahvaltı 16 TL, kahvaltı 12 TL.

Fuar alanı dışında yemek yemek isteyenlere çok güzel bir önerim var. İzmit’in en iyi köftecilerinden “Köfteci Behçet”. Gidin ve bu lezzeti kendiniz tadın. pişman olmayacaksın.

Kocaeli’de nerede kalabilirim?

O kadar çok şey söyledikten sonra, nerede kalacağınızdan bahsetmemek imkansız. Bu konuda benim tavsiyem Seka Park Otel olacaktır. Bu sayede Seka Park’ı da görmüş olacaksınız. Şehir merkezine bu kadar yakın, mavi ve yeşilin iç içe geçtiği bu otelde konaklamak İzmit gezinize renk katabilir ve size huzur verebilir.

Tebük: Kozluk Mahallesi Seka Park İzmit / KOCAELİ

telefon: 0 (262) 325 23 19

Kocaeli Fuar Alanı Lunaparkı’na nasıl gidebilirim?

Tebük: Karabaş Mahallesi Fuar Alanları, 41000 İzmit / Kocaeli

Nasıl gidilir? : Kocaeli Galeri İzmit’in merkezinde yer aldığı için buraya ulaşım çok kolay. İster otobüsle ister arabayla gelin, İzmit’e geldiğinizde burayı rahatlıkla bulabilirsiniz. İzmit girişinde yer alan bu mekanın karşısında da büyük bir alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bölgesel bir otobüs durağı olarak geçmektedir. İzmit’te yaşıyorsanız burayı zaten biliyorsunuzdur.

Kocaeli Lunapark Resimleri

Kocaeli lunapark haritası

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın