https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kınalıada plajları ve giriş ücretleri hakkında bilgiler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Kınalıada plajları ve giriş ücretleri hakkında bilgiler

Kınalıada plajları ve giriş ücretleri hakkında bilgiler

Diğer adalara göre oldukça sakin olan Kınalıada, prensesler adaları arasında büyüklük bakımından dördüncü sırada yer almaktadır. Bu yazımızda Kına Adası plajlarından bahsedeceğiz. Kınalıada plajları giriş ücretleri, ulaşım bilgileri ve plajlar hakkında daha detaylı bilgiler bu yazımızda sizleri bekliyor.

1- Komlek Plajı

Kınalıada’daki Kumuk Beach tesisleri 1993 yılından beri faaliyet göstermektedir. Aile tarafından işletilen tesis, müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir. Plaj girişinde ‘tavansız’ tabelası bulunan bir aile işletmesi olduğunu vurgulayan tesis, çocuklu ailelere ekstra kolaylık sağlıyor. Tesiste müşteri güvenliği açısından bir bekçi ve ilk yardım konusunda eğitimli bir doktor her zaman mevcuttur. Hizmette müşteri memnuniyetine önem veren firma, Kınalıada’da beach club seviyesinde faaliyet gösteriyor.

Kumuk Plajı Giriş Ücreti – 2022

Hafta içi: 80 TL

Haftasonu: 100 TL

Kumuk Plajı’na nasıl gidilir?

İskeleden ücretsiz tekne yolculuğu yapabilir veya 15 dakika içinde yürüyebilirsiniz. Yürümek isterseniz indikten sonra tabelaları takip etmeniz yeterli.

2- Ayazma Kamo Beach Club

90 metre uzunluğundaki plajın doğası da çok güzel. Diğer ücretli plajlara göre daha sessizdir. Denize alternatif olarak bir de yüzme havuzu bulunmaktadır. Haftanın yedi günü açık olan bu tesis, ayrıca Kamos’ta zaman zaman konserlerin düzenlendiği bir restoranı da bulunuyor.

Ayazma Kamo Beach Club Giriş Ücreti – 2022

Hafta içi: 70 TL

Haftasonu: 80 TL

Kulübün yanında ücretsiz plajlar da bulunmaktadır ancak şezlong ve şemsiye kiralama ücreti plaj ücreti ile aynıdır.

Ayazma Kamo’s Beach Club’a nasıl gidilir?

Yaya olarak veya iskeleden kalkan ücretsiz tekne ile gidebilirsiniz. Yürümek isterseniz tabelaları takip edebilirsiniz.

3- Sahil Ülker Restaurant

Ülker Halk Plajı olarak da bilinen plajda, yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı dışarıdan karşılayabileceğiniz gibi Ülker Restaurant’tan da karşılayabilirsiniz.

Ülker Plajı Giriş Ücreti – 2022

Halk plajına giriş ücreti yoktur. Şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları 80-100 TL arasında değişmektedir.

Ülker Beach Restaurant’a nasıl giderim?

Yaya olarak veya iskeleden kalkan ücretsiz tekne ile gidebilirsiniz.

4 – Eskell Plajı

Kınalıada İskelesi’nin sol ve sağ tarafları ücretsiz halk plajı olarak kullanılmaktadır. Ülker Halk Plajı olarak da bilinen sahilde, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı dışarıdan karşılayabileceğiniz gibi buradaki restorandan da karşılayabilirsiniz.

İskele Plajı Giriş Ücreti – 2022

Girişin ücretsiz olduğu plajlarda tuvalet, duş, şemsiye ve şezlonglar için belirli ücretler ödeniyor. 1 şezlong ve tente 50 TL, 2 şezlong + şemsiye 100 TL, fiyatlar hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir.

İskele Plajı’na nasıl gidilir?

İskeleden indikten sonra sağda veya solda plajlar var.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın