https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kiltepe Kayak Merkezi | nerede | Giriş ve ziyaret ücretleri - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Kiltepe Kayak Merkezi | nerede | Giriş ve ziyaret ücretleri

Kiltepe Kayak Merkezi | nerede | Giriş ve ziyaret ücretleri

Kiltepe Kayak Merkezi – Karabük

Keltepe Kayak Merkezi, Karabük’ün en önemli kış turizmi alanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Bölge halkının daha kaliteli bir deneyim için tercih ettiği kayak merkezinde kış aylarının tadını çıkarmakta oldukça fayda var.

Karabük ve çevre ilçelerden gelenlerin günübirlik kayak tatili yapabileceği bu kayak merkezi son zamanların en mükemmel tercihleri ​​arasında!

Size de KarabükTürkiye’de eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız ve kayak merkezinde harika zaman geçirmeye hazırsanız, Keltepe’de sizi neler bekliyor yakından bakın!

Kısa Açıklama: Eğer Türkiye’deki kayak merkezleri Bu konu hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, buraya gidin.

Kayak merkezinden kısa bir video

Daha fazla video gelsin lütfen YouTube kanalımız Abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Keltepe Kayak Merkezi hakkında kısa bilgi

Karabük merkeze 23 km uzaklıkta bulunan Keltepe Kayak Merkezi yeni bir tesis olduğu için sadece yöre halkı tarafından biliniyor. Bölgeyi kayak turizmi açısından canlandırmak amacıyla oluşturulan tesis, kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kayak merkezinde bulunan 3 adet mekanik tesis, 4 adet pist, kafeterya ve kayak kiralama alanı sayesinde kayak deneyimi bir başka oluyor. Üstelik burada vakit geçirmenin oldukça faydalı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Parkurlar ve aktivite tesisleri

Keltepe Kayak Merkezi Pistleri
Keltepe kayak merkezi nerede ve aktiviteler

Yeni ve kaliteli bir kayak merkezinde vakit geçirmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri kayak heyecanını yaşamaktır.

Karla kaplı pistlerde sevdiklerinizle birlikte kayak yapıp keyifli vakit geçirmeniz mümkün. Özellikle manzaraya karşı kayak yapmanın heyecanını yaşamak isteyenler için bu merkezde vakit geçirmek oldukça değerli.

Karabük Keltepe
Karabük Keltepe

Teleferik imkanlarının yanı sıra telesiyej ve babylift de kayak merkezinin kayak tutkunları için sunduğu imkanlar arasında yer alıyor. Bu kayak merkezini tercih ederek eşsiz bir deneyim yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.

Ziyaret saatleri ve giriş ücretleri: 2023

ziyaret saatleri: Bu güzel kayak merkezini sabah 9 ile akşam 8 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

giriş ücreti: Kayak heyecanını yaşamak isteyenler için öne çıkan bir alternatif olan Keltepe Kayak Merkezi’nde zamanınızı daha kaliteli geçirme fırsatı bulacaksınız. neden diye soruyorsun Çünkü uygun fiyatlara kayak yapmanın heyecanını bu kayak merkezinde paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki genel kayak merkezi fiyatlarına bir göz atın!

  • Kayak ekipmanı kiralama – 150 TL
  • Kaykay kiralama – 180 TL
  • Kayak pantolonu kiralama – 80 TL
  • Kayak montu kiralama – 80 TL
  • Kask, gözlük ve gözlük kiralama – 50 TL (adet başına)
  • Paten kiralama – 50 TL (1 saat)

Kiltepe Kayak Merkezi Transferi

Tebük: 78000 Karagash, Marki / Karabük

nerede?: Karabük merkeze yaklaşık 23 km uzaklıkta bulunan kayak merkezine ulaşım için kendi aracınız ya da servis otobüslerini tercih edebilirsiniz.

Nasıl gidilir?: 100. Yıl Güneş Pazarı’ndan hafta sonları Karabük Garı karşısındaki Şelale Büfe önünden ve Cuma Pazarı’nın tam karşısında bulunan Eski Diş Hastanesi önünden kalkan otobüslerin hareket saati 10:00’dır. sabah. Dönüşte hareket saati 16.30’dur. Özel araçla seyahat ederken kayak tutkunlarının yolda sorun yaşamamaları için araçlarında zincir bulundurmaları çok önemli!

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın