https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Kasımpaşa Sosyal Tesisleri (Nasıl Gidilir ve Kahvaltı Fiyatları) / İstanbul - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Kasımpaşa Sosyal Tesisleri (Nasıl Gidilir ve Kahvaltı Fiyatları) / İstanbul

Kasımpaşa Sosyal Tesisleri (Nasıl Gidilir ve Kahvaltı Fiyatları) / İstanbul

Şirin Beyoğlu mahallesi Kasımpaşa’yı tanıtmaya devam ediyoruz. daha önce buradaydı inebolu .pazarTurabibaba Kütüphanesi ve Soruri Parkı Gezilecek başlıca yerlerden bahsetmiştik.

Şimdi sizlere Haliç kıyısında yer alan ve 2004 yılından bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Kasımpaşa sosyal tesislerinden bahsedeceğiz.

Kasımpaşa sosyal tesisleri nerede? Nasıl gidilir? Kahvaltı fiyatları ve buna benzer birçok bilgiyi bu yazımızda sizler için yazdık.

Kasımpaşa sosyal tesisleri hakkında genel bilgiler

Zarif mimari yapısıyla Haliç’in güzelliğine güzellik katan Kasımpaşa sosyal tesisleri, Cezayir’in Beyoğlu Hasan Paşa Parkı içinde yer alıyor. Tesis 600 metrekare açık alan ve 250 metrekare restoran bölümü ile aynı anda 325 kişiye hizmet verebilmektedir.

Konumu itibariyle parkın içinde yer alması ve dışarıdan bakıldığında oldukça lüks bir yer olması nedeniyle birçok kişi burayı özel bir organizasyon yeri sanıyor. Evet, örgütler var ama onlar da vatandaşın hizmetinde kurulu. Hatta sosyal tesisin fiyatları çok ucuz, yemekler belediye tarafından işletildiği için çok lezzetli.

Kasımpaşa Sosyal Tesisleri’nin 2004 yılından bu yana ziyaretçilerine yemek hizmeti verdiğini hatırlatarak, kişi başı kahvaltı ücretinin hesaplanması kısmına geçtim.

Sosyal tesisler Kasımpaşa kahvaltı fiyatları 2018

Kahvaltı tabağı: 20 lira

Omlet: 7 lira

Kızarmış sosis: 8 lira

Minimum: 8 lira

Haliç Plajı’nda kişi başı ortalama 30 liraya harika bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz.

Buraya öğle veya akşam yemeği için gelseniz ve ne yiyeceğinizi düşünseniz bile buranın en sevilen yemeklerini size hatırlatmak isterim.

Kasımpaşa Sosyal Tesisleri Kahvaltı Menüsü ve Fiyatı

Ramazan aylarında yoğun bir şekilde tercih edilen İstanbul’daki sosyal tesisler, lezzetli yemekleri ve uygun fiyatları ile vatandaşların yüzünü güldürüyor. Her akşam farklı yemeklerin hazırlandığı tesislerle iletişime geçerek o güne özel menüyü öğrenebilirsiniz. Levrek şiş, Çini üzerinde Alabalık, Kağıt üzerinde Levrek, Kasımpaşa Böreği ve Balık Çorbası aranan yemekler olarak öne çıkıyor.

Kahvaltı menüsü: Çorba, ana yemek, sıcak mezeler ve tatlılardan oluşmaktadır.

Kahvaltı menüsü fiyatları ortalama 40-50 lira arasında değişiyor.

Kasımpaşa Sosyal Tesisleri Çalışma Saatleri

Tesis her gün 08:30 – 23:00 saatleri arasında açıktır.

Kasımpaşa Sosyal Resimleri

Kasımpaşa sosyal tesisleri nerede? Oraya nasıl gideriz?

Tebük: Badertain Mahallesi, Evliya Çelebi Cd. No.: 4, Kasımpaşa – Beyoğlu / İstanbul

telefon: 444 1034

Nasıl gidilir: Kasımpaşa ulaşım açısından oldukça merkezi bir noktada yer almaktadır. Buraya ulaşmak için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur.

Kasımpaşa Sosyal Tesisi’ne metro ile gelmek için: Yenikapı-Hacıosman metro hattı ile Cheshan İstasyonu’na ulaşabilirsiniz. Kasımpaşa tabelalarını takip ederek metrodan çıktıktan sonra iki minibüs durağı bulunuyor. Birincisi Şişli Sheshan istasyonu. Diğer istasyon ise Alibeyköy-işhane istasyonudur. Her ikisi de dirseğin önünden geçerken tercih edilebilir. Metrodan çıktıktan sonra yürümek isterseniz Cheshan yamacını 5 dakikada geçebilirsiniz.

Feribotla Kasımpaşa Sosyal Tesisi’ne gelmek için: Eyüp-Üsküdar vapur seferleri Kasımpaşa İskelesi’nde durmaktadır. Üsküdar – Eminönü – Karaköy – Eyüp iskelelerinden vapura binerek buraya ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Kasımpaşa Sosyal Tesisi’ne ulaşmak için: Kasımpaşa’ya birçok yerden otobüsle ulaşabilirsiniz. Bu otobüslerden bazıları: 54HT – 54HŞ – 77 – 77A – 54K – EM1 – EM2 – 47 – 47E – 47Ç – 47N – 36T

Minibüs ile Kasımpaşa Sosyal Tesisi’ne gelmek için: Alibeyköy – işhane ve işli – işhane otobüslerine binerek tesise ulaşmak mümkündür.

Özel araçla Kasımpaşa Sosyal Tesisi’ne gelmek için: En kolay yol Taksim’e gelip oradan Çeçenya’nın yamacından aşağı inmek. Beşiktaş Tüneli’ni kullanarak Dolapdere çıkışından Kasımpaşa’ya ulaşmak mümkündür. Konum bilgisi için tıklayınız.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın