İstanbul’da yılbaşını nerede kutlarsınız? 2023 – Gezilecek Yerler

İstanbul’da yılbaşını nerede kutlarsınız? 2023

İstanbul’da yılbaşını nerede kutlarsınız?

Yeni yıl heyecanı yavaş yavaş etrafımızı sarmaya başlıyor. Sokaklar süslendi, Milli Piyango biletleri büyük umutlarla alındı, kıyafetler alındı, böylece hazırlıkların tamamlandığını görebilirsiniz. Yılbaşı nerede kutlanır? Planlar başladı.

İstanbul’da yılbaşını nerede kutlarsınız? 2023

2023 yılında İstanbul’da yılbaşı nerede kutlanır, bu planları yaparken size yardımcı olabiliriz. sorusuna cevap verebilecek yerleri bu yazımızda sunmaya çalıştık.

1- İstiklal Caddesi / Taksim

İstanbul’un en hareketli ve hareketli turistik yeri olan İstiklal Caddesi, yılbaşında da oldukça hareketli olacak. Balık Pazara, Cezayir Sokağı gibi mekanlar yılbaşına özel programlar olurken, Jolly Joker, Cafe Pi ve Babylon gibi mekanlarda yılbaşı partileri yapılacak. Bunun dışında Taksim Meydanı’nda özel yılbaşı etkinlikleri düzenlenerek yılbaşı coşkuyla kutlanacak.

2- Bağdat Caddesi / Kadıköy

İstanbul’un en hareketli caddelerinden Bağdat Caddesi’nde yılbaşı hazırlıkları başladı ve sokak dekorasyonu tamamlandı. Her yer aydınlık. Aksiyonun az olmadığı Bağdat Caddesi’nde güzel vakit geçirebileceğiniz pek çok yer var ve hemen hemen hepsinde özel yılbaşı programları var.

3- Ortaköy Meydanı

Yeni yılda en hareketli durak hiç şüphesiz her zaman olduğu gibi Boğaziçi olacak. Havai fişek ve lazer gösterileri ile Yeni Yıl coşkusu İstanbul Boğazı’nda doyasıya kutlanacak. Bu coşkuya ister Ortaköy Meydanı’ndan ister Boğaz’a bakan yerlerden eşlik edebilirsiniz.

4- Beşiktaş Meydanı

Beşiktaş, şüphesiz yeni yılın en kalabalık yerlerinden biri olacak. Eğlence mekanlarının yanı sıra pırıl pırıl sokakları da yeni yıl coşkusuna eşlik edecek. Boğaz manzaralı mekanlarda eğlencenin tadını çıkarırken aynı zamanda havai fişek gösterilerini de izleyebilirsiniz.

5- Nişantaşı

Yılbaşı kutlamalarının bir diğer adresi de Nişantaşı. Sokaklar şimdiden yeni yıl kutlamalarına hazır. Eğlence mekanlarında yılbaşı partisinin hazırlıkları birkaç gün önce tamamlandı. Henüz rezervasyon yaptırmadıysanız, asla geç değildir. Son birkaç güne girmiş olsak da şansınız hala devam ediyor.

6- Cumhuriyet Meydanı / Bakırköy

Bakırköy Cumhuriyet Meydanı

Yeni yıla havai fişek gösterisiyle girmek isteyenler için bir başka yer Bakırköy Meydanı. Neyse, eğlenecek iş varsa Bakırköy’süz olur mu? Meydan dışında sahil boyunca uzanan birçok eğlence mekanı da yeni yıl için çeşitli organizasyonlara hazırlanıyor. Geç olmadan yerinizi ayırtmakta fayda var.

7- Karaköy

Son dönemlerin gözde mekanlarından biri olan Karaköy de yılbaşı kutlamaları için tercih edilebilecek bir diğer durak olabilir. Şu anda gençlerin gözdesi olan bölgenin yeni yılda çok hareketli olması planlanıyor. Eğlence mekanları ve farklı konseptteki eğlence mekanları ile bu yeni yılda farklı bir yer arayanlara tavsiye edebileceğimiz mekanlar arasında yer alıyor.

Size de, İstanbul’da yılbaşını nerede kutlarsınız? Listemize eklemek istediğiniz farklı yerler varsa lütfen bize yorum olarak yazın! 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın