https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İstanbul’da macera parkları | Ziyaret edilecek yerler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » İstanbul’da macera parkları | Ziyaret edilecek yerler

İstanbul’da macera parkları | Ziyaret edilecek yerler

Bu yazımızda sizler için İstanbul’daki macera parklarını listeledik. Eylül ayı ile birlikte sonbahar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Havalar soğuyor ve yapraklar dökülmeye başlıyor.

Ama kendimizi eve kapatmak için henüz çok erken. Denize, kuma ve güneşe veda etsek bile, şehrin yoğun programında sizlere en yeni sinema salonlarını vereceğimizi düşündüyseniz, yanılıyorsunuz.

Arkadaşlarınız veya ailenizle açık alanın tadını çıkaracağınız İstanbul’da maceralı bir güne ne dersiniz? Macera parkları bütün bir gün için mükemmel bir seçim olacaktır. Gelin İstanbul’daki macera parkları nelerdir? Hadi bir bakalım.

Türkiye’nin macera ve aktivite parkı olarak en geniş alana sahip olan Fürstanbul, İstanbul Kemerburgaz’da yer almaktadır. Oldukça geniş bir alana sahip Bahçede birçok açık hava etkinliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İp parkurundan tırmanma duvarına, dev salıncaktan serbest düşüşe, mini karttan ağrı topuna kadar eğlencenin en doyumsuz anlarını yaşamak mümkün.

günde 3 seans İstanbulFiyat listesini ve saatlerini sizlerle paylaşıyoruz. Günlük girişin yanı sıra paket ve premium üyelik seçenekleri de mevcuttur.

Tebük: Mithatpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi Çiftalan Kemerburgaz Yolu Kurt Kemeri Rekreasyon Alanı – Kemerburgaz – Eyüp / İstanbul
telefon: 0542740 0740

İstanbul bilet fiyatları: İp parkuru: 45 TL – 55 TL – Ballı boya paketi: 85 TL.
Pakete tüm etkinlikler dahildir: 100 TL.

Tereyağı Parkı Tadilat sonrası peyzajı ve eklediği oyun alanı ile şehrin macera dolu doruklarına ulaşmanızı sağlıyoruz. Şehr-i Macera ve E-5’in yanında, metro tramvay ve metrobüs ulaşımına 2 dakika uzaklıkta Ailenizle birlikte yüksek ip parkurunda nefes alabilir, cesaretiniz varsa tırmanma duvarına tırmanabilir, daha geleneksel maceralara açıksanız dev bir salıncakta sallanabilir veya isterseniz bir zip halatla ayaklarınızı yerden kaldırabilirsiniz. .

Söylediklerimiz hemen yanıbaşınızda ve en kısa sürede yaşamak için elinizin altında.

Alan başına fiyatlar İstanbul daha uygun macera şehriGünlük dört seanstan fazla size uygun olan süreyi seçebilirsiniz.

Tebük: Metrobüs Zeytinburnu Durağı Yanı, Çırpıcı Parkı Osmaniye Mahallesi Çırpıcı Koşuyolu Sokak No: 7/4 – Bakırköy / İstanbul
telefon: 0541740 0740

City-i Adventure bilet fiyatları: Macera paketi: 40 TL – İple parkur: 30 TL
Küçük ip parkuru: 15 TL – Tırmanma duvarı: 10 TL
Zipline: 10 TL – Dev salıncak: 5 TL

Aydos ormanında, çam havasında, Anadolu Yakası macera istasyonunda Highdosepark var. Dünyanın yukarı doğru süzülen tek zipline deneyimini yaşayabileceğiniz Highdosepark, çam ağaçları arasında ip parkuru ile sizleri bekliyor.

Tebük: Uğur Mumcu Mahallesi Samandıra Caddesi Aydos Ormanı Üçüncü Kapı 34882 – Yakacık – Kartal / İstanbul
telefon: 0531203 23 22

Haidus Parkı bilet fiyatları: İple parkur: 30 TL – 3 kişi ve üzeri için: 25 TL.

Tüm cesaretinizi toplayıp Türkiye’nin ilk ve tek tırmanma duvarına tırmanmaya davetlisiniz.

Dev salıncakta sallanırken gökyüzüne biraz daha yakın uçabilirsiniz. Zorlu parkurları eğlenceli bir şekilde fethederek ip üzerinde denge kurarak şehrin stresinden uzaklaşın. Yengeç dansı, ağ tırmanışı, kaykay, slalom ve drag gibi 40’ın üzerinde farklı oyun ile Extremland’de harika zaman geçirebilirsiniz.

Adres: Sinpaş Altın Oran Konutları İçinde, Altın Oran Mahallesi Kayak Pisti Yanı, Turan Güneş Caddesi, Galip Erdem Caddesi No: 54 06550 Oran – Çankaya / Ankara
Tel: 0542 360 0360

Extremland bilet fiyatları: İp parkuru: 50 TL – Küçük ip parkuru: 20 TL
Tırmanma duvarı: 10 TL – Dev salıncak: 15 TL – Macera paketi: 65 TL

Bu yazımızda İstanbul’daki macera parklarından kısaca bahsettik. Kaçırdığımız yerler varsa yorum olarak bize iletebilirsiniz. Başka bir yazıda görüşmek üzere. Adrenalin dolu bir gün dileriz. 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın