https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek ücretsiz yerlerin listesi - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek ücretsiz yerlerin listesi

İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek ücretsiz yerlerin listesi

İstanbul’da çocuklarla gezilebilecek ücretsiz yerler

Çocuklarınızla kısa bir İstanbul turuna çıktığınızda nereleri ücretsiz gezebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Çocuğunuzun ilgisini çekecek ve seyahat ederken seveceği noktaları bir araya getirdik!

Kısa Bilgi: İstanbulTürkiye’de çocuğunuzla gezebileceğiniz başka yerleri keşfetmek istiyorsanız; İstanbul Avrupa yakasında çocuk oyun alanları E İstanbul’da Anadolu yakınlarında çocuk oyun alanları Sizler için oluşturduğumuz listelere bir göz atmanızı tavsiye ederim.

İstanbul’da çocuklarla gezilebilecek ücretsiz yerler

Çocuğunuz için İstanbul’un en heyecan verici ve en beğenilen yerlerine göz atarak harika bir gezi planı çizebilirsiniz. Şimdi, çocuğunuzla birlikte İstanbul’da ücretsiz bir tur için kesinlikle tercih etmeniz gereken yerleri listeliyoruz. İyi yolculuklar!

1. Amal Alcazar Çocuk Atölyeleri

Çocuklar için Amal Alcazar atölyeleri
Çocuklar için Amal Alcazar atölyeleri

Umut Alkazar Çocuk Atölyeleri, İstanbul’da çocuğunuzla birlikte katılabileceğiniz ücretsiz mekanlardan biridir. Cemaat temsilcileri arasında Ebrar Karakurt, Cedi Osman gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu atölyeler, çocuğunuzun güzel vakit geçirmesi için çok özel noktalardan biridir.

Umarım Alkazar’ın farklı deneyimler sunan çocuklara yönelik atölyeleri, çocuğunuzun gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda eğlenebileceğiniz bir yer olacaktır. O zaman bu harika yeri listenize ilk sıraya koyun! – Konum bilgisi.

Başlığı aç: Kuloğlu, İstiklal Cd., Pk: 34433 – Beyoğlu / İstanbul

ziyaret saatleri: 09:30 – 18:00

2. Uzayın Al-Bitani tarafı

Al-Batani Uzay Evi
Al-Batani Uzay Evi

Açılışı, uzay biliminde zamanının ve her çağın en ünlü isimlerinden biri olan Bassem Al-Batani tarafından yapıldı. Al-Batani Uzay EviKağıthane belediyesinin desteklediği bir proje.

Çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çeken bu mekan, ücretsiz olması ve mekanın deneyimi hakkında bilgi vermesi nedeniyle oldukça özeldir. Çocuğunuzun bilime ve uzaya olan ilgisini sürdürmek istediğinizde Space Blanket House size harika bir deneyim sunacak.

Burası birçok yönden harika bir deneyim sunmanın yanı sıra İstanbullulara boş zamanlarını değerlendirme şansı da veriyor. – Konum bilgisi.

Başlığı aç: Çağlayan, Pk: 34403 – Kağıthane / İstanbul

telefon: 444 2300

ziyaret saatleri: 10:00 – 17:00

3. Yedikule Bahçesi

Yedikule Parkı
Yedikule Parkı

Yedikule Park, Fatih Belediyesi tarafından desteklenen çok değerli bir proje. Bu projede çocukları normallikle iç içe geçirmeyi amaçlarken, farklı deneyimler yaşamaları da mümkün.

Topraktan bir nesil yetiştirmemek için pek çok olay yaşanıyor. Ayrıca bu harika yerde yapılan piknik etkinlikleri ile çocukların güzel vakit geçirmeleri mümkün. – Konum bilgisi.

Başlığı aç: Yedikule, Hacı Evhaddin Cd. No.: 78, s.: 34107 – Fatih / İstanbul

telefon: 0212453 15 15

ziyaret saatleri: 10:00 – 17:00

4. Atatürk Müzesi

Atatürk Müzesi
Atatürk Müzesi

İstanbul belediyesinin girişimleriyle müzeye dönüştürülmüştür. Atatürk Müzesi Atatürk’ün özel hayatı ve Kurtuluş Savaşı hakkında önemli bilgiler vermektedir.

Devrim Müzesi olarak da bilinen bu müzede çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun tarihi öğrenmesi ve birçok ilginç detayı görmesi mümkündür. İstanbul’da çocuklarla gidilebilecek ücretsiz yerler listesinde bir müze deneyimi arıyorsanız Atatürk Müzesi tam da bunun için var!

Başlığı aç: Meşrutiyet, Halaskargazi Cd. No.: 140, 34363 Şişli / İstanbul

telefon: 0212233 47 23

ziyaret saatleri: 09:00 – 17:00

5. Sakıp Sabancı Müzesi

Sakıp Sabancı Müzesi
Sakıp Sabancı Müzesi

İstanbul’da çocuğunuzla birlikte ziyaret edebileceğiniz en önemli yerlerden biri Sakıp Sabancı Müzesi. Pek çok koleksiyona ve esere sahip olan Sakıp Sabancı Müzesi, çocuğunuzun bambaşka bir kültürel deneyim yaşaması için birebir.

Sakıp Sabancı Müzesi, gezerken sıkılmayacağınız ve çocuğunuzun iyi vakit geçireceği bir seçenek olarak öne çıkıyor.

İstanbul’da ücretsiz müzeler Listemize de buradan ulaşabilirsiniz.

Başlığı aç: Emirgan, Sakıp Sabancı CD. No.: 42, Pk: 34467 – Sarıyer / İstanbul

telefon: 0212277 22 00

ziyaret saatleri: 10:00 – 18:00

Size de, ‘İstanbul’da çocuklarla ücretsiz gezilebilecek yerler’ Listemize eklemek istediğiniz farklı yerler varsa lütfen bize yorum olarak yazın! 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın