https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
İgnada’da Nerede Kalınır – Oteller & Pansiyonlar / Kırklareli - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » İgnada’da Nerede Kalınır – Oteller & Pansiyonlar / Kırklareli

İgnada’da Nerede Kalınır – Oteller & Pansiyonlar / Kırklareli

Uganda otelleri ve pansiyonları

İğneada, yeni keşfedilen saklı cennetlerden biridir. Bu yazımızda İğneada’da nerelerde kalınır, otel ve pansiyonların neler olduğuna bakacağız. Öncelikle konaklama ve oteller hakkında çok fazla söylenti olduğunu söylemeliyim. Hangi oteli hangi pansiyon olarak adlandırırsanız arayın, yerimizin denizin hemen dibinde olduğunu söylüyorlar. Böyle bir dünya yok diyoruz. 🙂

3 kez İğneada’ya gittik ve artık yerini biliyoruz. Ayrıca 2019 yılında da kitaplarımızı okumanızı istiyoruz. Uganda ve görülecek yerler Ayrıca bir göz atmanızı öneririz.

Bu sefer konaklamalar hakkında faydalı bilgileri insanlarla paylaşmak istedik ki onlar da bizim yaptığımız hataları yapmasınlar.

İğneada, İstanbul’a yakınlığı nedeniyle son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Denizi temiz, insanları nezih ve ailenizle gidebileceğiniz ender yerlerden biri. Ama dediğimiz gibi, çok bakımsız pansiyonlar ve gelişmekte oldukları için kendilerini pansiyon gibi gösteren çok sayıda kötü ev var. Fiyatlar ucuz ama binlerce pişmanlık kaldı.

Birkaç lüks otel dışında fiyatların hemen hemen aynı olduğunu baştan söylemeliyim. 100 ila 250 Türk lirası. arasında. Burada asıl amaç işi doğru yapanı bulmaktır… Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına bildiğimiz pansiyon ve otelleri tek tek verdik ve denize yakınlıklarına göre sıraladık. Lafı fazla uzatmadan bakalım neler olacak, nerede kalabiliriz…

Oteller ve pansiyonlar denize yakınlıklarına göre listede yer almaktadır.

İğneada’da Nerede Kalınır – oteller ve pansiyonlar

İgnada Otel & Resort
İgnada Otel & Resort

Ignida Resort Otel & Spa: Denize en yakın ve buradaki en lüks ve en temiz otel..Buna diyecek lafımız yok. Biliyorsunuz, dedikleri gibi, onu erkekler inşa etti ve işte böyle bir yer. Tabii fiyatlar o kadar pahalı ki diğer oteller için fark yaratıyor.. Buraya bir kere geldim, en iyisi siz buradayken bu otel ilk tercihiniz olabilir. Otel 5 yıldızlı olmasına rağmen, özel ve deluxe oda seçenekleri, kraliyet süiti ve spa’sı ile etkileyicidir.

Ortalama günlük oda fiyatları: 300-500 TL. (Fiyatlar sezona göre değişiklik gösterebilir.)

İletişim Telefonu: 0288692 20 20

Meltem İğneada Otel
Meltem Otel

Melteam Otel: Yukarıda sunduğumuz otelin yanında yer almaktadır. Konum olarak denize en yakın ikinci oteldir. Oda sayısı az ama güzel ve temiz bir otel. Çok pahalı olmasın ama denizin dibi olsun istiyorsanız o zaman sizin için en uygun ikinci otel. Yine bu otelin deniz kenarında şezlongları var, bu yüzden şezlong için ekstra ödeme yapmanıza gerek yok.

Ortalama günlük oda fiyatları: 150 – 200 Türk lirası. (Bilginize göre hafta içi uzun kalırsanız 150 TL olur.)

İletişim Telefonu: 0288692 21 10

Aydeniz Apart İğneada Otel
Aydeniz Apart Otel

Aydeniz Apart Otel: Bu otel, ayrı oda servisi sunmaktadır. Güzel ve temiz otellerden biridir ve güler yüzlü personeli vardır. Denize yakınlığı açısından üçüncü sırada yer almaktadır. Bu otelde diğer yerler gibi deniz kenarında şezlong yok ve bildiğimiz kadarıyla şu anda kahvaltı servisi yok.

Ortalama günlük oda fiyatları: 140-180 TL. arasında farklılık gösterir

İletişim Telefonu: 0288692 20 96

Bright Ignida Resort Otel
Parlak Tatil Oteli

Brilliant Resort Otel: Bu otelin yine lüks seçenekler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça güzel ve özel odaları ile konforu sevenler ve pansiyon sorunu ile uğraşmak istemeyenler için iyi bir seçim olabilir. Bu otel konum olarak biraz geride kalıyor, bu nedenle konum açısından dördüncü sırada yer alıyor. Ancak sunduğu seçeneklerle iyi oteller listemizde ikinci sırada yer alıyor.

Ortalama günlük oda fiyatları: 170 – 250 Türk lirası. Arasında değişir (fiyatlar sezona göre değişebilir.)

İletişim Telefonu: 0288692 20 30

Akkuş İğneada Otel
Aquos Otel

Akos Otel: Bunun en eski otel olduğunu söyleyebiliriz. Ama zamanla, zamana tabi oldu. Otel personeli ve sahibi İbrahim Bey çok kibar bir insan ancak odaları biraz bakımsız. Denize uzaklığı ve aramızda beşinci sırada yer alan bu otel, İğneada’ya girdiğinizde sizi ilk karşılayan yer olacaktır. Uygun maliyetli bir otel arıyorsanız ve biraz yürüyüşün benim için sorun olmadığını düşünüyorsanız, burası tam size göre.

Ortalama günlük oda fiyatları: 100 – 170 TL. Arasında değişir (fiyatlar sezona göre değişebilir.)

İletişim Telefonu: 0288692 23 81

İğneada’daki oda ve kahvaltılar

pansiyon
pansiyon

Uganda’da Pansiyonlar: Buradaki hanları tek tek tanıttık; Burada Geniş hostel listesine buraya tıklayarak ulaşabilir ve İğneada hakkında kapsamlı bilgi paylaştığımız bir yere ulaşabilirsiniz. Ajnada’ya Yolculuk Bir makalemiz var, bu yüzden aynı yerleri tekrar tekrar açıklamaya gerek olmadığını düşündük.

Sizin için faydalı olacak güzel bilgileri paylaşmayı umuyoruz. Umarım tekrar görüşürüz ve iyi tatiller dilerim.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın