https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
iBB Florya sosyal tesisleri nereye ve nasıl gidilir – kahvaltı fiyatı - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » iBB Florya sosyal tesisleri nereye ve nasıl gidilir – kahvaltı fiyatı

iBB Florya sosyal tesisleri nereye ve nasıl gidilir – kahvaltı fiyatı

Sosyal Tesisler İBB Florya

Florya Sosyal Tesisi’nde; Sakin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresinden uzaklaşıp rahat bir nefes alıp aile ile güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbulluların huzura açılan kapısı Florya sosyal tesisleri; Karşı taraftan deniz manzarası eşliğinde gezinizi çay ve kahve ile taçlandırabileceğiniz modern mimarisi ile “Şahin Tebessi” restoran bölümü, her türlü düğün ve davetlerin yapılabileceği açık ve kapalı salonları, geniş trekking yolları , deniz kıyısı boyunca uzanan yaya yolları, yürüyüş yolları ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunmaktadır.

Floria Şahin Tepesi

Florya sosyal tesisinin yanında, harika deniz manzaralı eşsiz bir mekandır. Sadece hafta sonları çok kalabalık olabileceği konusunda uyarmak istiyoruz.

İBB Florya’dan sosyal tesisler için kahvaltı ücreti

Sosyal tesislerimizin klasik kahvaltı tabağı dört çeşit örgü peynir, dil peyniri, beyaz peynir, çedar peyniri, tavuk ve dana eti, zeytin, bal, tereyağı ve reçelden oluşmaktadır.

Fiyatlar çok ucuz olmasına rağmen ortalama kahvaltı kişi başı 30.TL’den 45 TL’ye. arasında farklılık gösterir

iBB Florya sosyal tesis görselleri

İBB Florya sosyal tesislerine nereden ve nasıl gidilir?

Açık adres: Şenlikköy Mh. İşler SC. İtfaiye Arkası – Florya / Yeşilköy – İstanbul

telefon: 444 10 34

Nasıl gidilir?: 1) Otobüsle: Kodlu İETT BN1, BN2 ve BN3 hatları sizi sahil yolundan Florya’ya kolayca ulaştırır.
Ayrıca Florya’nın kendi otobüs hatları da bulunmaktadır: 73T (Bakırköy, irinevler, Florya) 73Y (Yenibosna, Ataköy, Yeşilköy, Florya) ve 73F (Taksim, Topkapı, Florya) otobüsleri, ancak Taksim otobüsleri nadiren kalkıyor.

2) “Florya-Bağlar” durduruldu Var olan. Burası Florya’nın plajından, yani Florya’nın hareketli yerlerinden oldukça uzakta. Yaklaşık 2km.

3) Metrobüs ile: Florya istasyonunda inin ve buradan minibüslere binin. Ya da son olarak Taksim’den sarı minibüslere binebilirsiniz. Konum bilgisi almak için tıklayın

Nihayet İstanbul’daki diğer tüm sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’da sosyal tesisler Sizin için oluşturduğumuz listeye bir göz atmanızı öneririm. Kendinize iyi bakın bir başka gezide görüşmek üzere. 🙂

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın