Çıralı Kamp Alanları – Gezilecek Yerler

Çıralı Kamp Alanları

6.03.2024 11:55:00

Antalya ilinin Kemer ilçesinde yer alan Çıralı, turistik tatil beldelerinden biridir. Masmavi göklerin ve denizin yemyeşil tabiatla birleştiği yerlerden biri olan Çıralı’da müthiş bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.  Çıralı’ya her yıl yüzlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Sizde buraya gelerek ender caretta carettaların yumurtlama bölgesi olan ince kumlu plajlarda denize girebilir, çadırınızla gelerek plaj boyu kamp kurabilirsiniz.

Çıralı’da Konaklayabileceğiniz 7 Kamp Alanı

 • Elif Camping

 • Hizmet:Çıralı’da kamp kurup zaman geçirebileceğiniz tesislerden biri de Elif Camping. Denize sıfır konumuyla istediğiniz zaman serin suların tadını çıkarabilir isterseniz de güneşlenebilirsiniz.  Kamp alanına kendi çadırınızla gitmeniz de mümkün. WC, duş, elektrik, Wi-fi, mutfak, çamaşırhane gibi olanaklar da mevcut.

  İletişim:0546 911 03 50

 • Engin Camping
 • Hizmet:Çadır ve karavan kamp deneyimlerini bir arada sunan tesislerden Engin Camping Çıralı’da gidip konaklayabileceğiniz yerlerden biri. Denize yürüme mesafesinde yer alan kamp alanına kendi çadırınızla gelmeniz de mümkün. İçerisinde WC, duş, elektik, sıcak su, buzdolabı ve mutfak bulunuyor.

  İletişim:0542 825 70 26

 • Çıralı Friends Pension & Camping
 • Hizmet:Kemer’in Çıralı beldesinde kamp kurmak için birçok tercihiniz bulunuyor. Doğayla iç içe kamp alanlarından size hitap edebilecek bir diğer tesis burası. İçerisinde çadır ve karavan kamp alanlarının yanı sıra tesisin kalabileceğiniz odaları da bulunuyor. Kamp alanında WC, duş, Wi-fi, elektrik, sıcak su, çamaşırhane ve mutfak bulunuyor.

  İletişim:0535 208 54 44

 • Çıralı Kamp Alanı
 • Hizmet:Belde de ücretsiz kamp alanı arıyorsanız Çıralı plajına karavanınızla ya da çadırınızla gelerek kamp kurabilirsiniz. Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çevredeki tesislerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca gün boyu istediğiniz zaman denize girebilir istediğiniz zaman güneşlenebilirsiniz.

 • Çıralı Camping
 • Hizmet:Çıralı’nın güvenilir ve eski kamp alanlarından biri olan Çıralı’da çadır kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca tesise karavanınızla da gelebilirsiniz. Kamp alanında WC, duş, elektrik, Wi-fi, sıcak su, buzdolabı gibi hizmetler bulunuyor.

  İletişim:0242 825 71 86

 • Bellerofon Camping ve Bungalov
 • Hizmet:Çıralı’da kamp kurmanın yanı sıra bungalov deneyimi de yaşamak istiyorsanız bu tesis tam size göre. Çadırlarınızı yanınızda da getirebileceğiniz tesiste karavan alanları da bulunuyor. WC, duş, elektrik, Wi-fi, sıcak su, buzdolabı gibi olanaklarıyla denize yürüme mesafesindeki konumuyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

  İletişim:0506 882 52 92

 • Olimpos Kamp Alanı
 • Hizmet: Çıralı’dan yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz Olimpos Plajı Çıralı ile neredeyse birleşik. Kamp kurmak konusunda Çıralı sahilinde istediğiniz gibi yer bulamazsanız kısa bir yürüyüşün ardından Olimpos plajında kamp kurabilirsiniz. Ayrıca buranın da birçok farklı konseptte kamp tesisleri bulunuyor. Temel ihtiyaçlarınızı çevredeki tesislerden gidererek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Çıralı’da Kamp Yaparken Yapabileceğiniz Farklı Aktiviteler

  Çıralı, nesli tükenmekte olan caretta carettalara ev sahipliği yapan eşsiz plajıyla ön plana çıkmaktadır. İnce kumlu mavi bayraklı plajında denize girebilir ve dalış yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Çıralı’da tekne turlarına katılabilir, yakında yer alan Milli Parkta ATV, cip, bisiklet gibi turlara katılabilirsiniz. Ayrıca Çıralı’ya yakın destinasyonlardan olan Köprülü Kanyonu’nda tur ya da rafting yapabilirsiniz. Konumu sebebiyle birçok yere kolay ulaşımı sayesinde unutulmayacak bir kamp tatili deneyimleyeceksiniz.

  Çıralı Kamp Alanlarına Ulaşım

  Çıralı’ya Antalya Havalimanından ve otogarından özel aracınız yoksa maalesef direkt ulaşım sağlanamıyor. Geldiğiniz yere bağlı olarak otobüs ve minibüslerle aktarma yaparak Çıralı sahili boyunca uzanan kamp alanlarında konaklayabilirsiniz. Ayrıca Çıralı Yanartaş ve Olympos’a da yakın olduğu için geziniz sırasında buralardan da ulaşım sağlayarak tesislerde konaklayabilirsiniz. Birçoğunda otopark bulunan kamp tesislerinde aracınızla ya da karavanınızla gelirseniz güvenilir bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Çıralı’da Kamp Kurmak İçin En Uygun Mevsim

  Antalya denilince yaz, deniz, kum, güneş gibi dinlendirici hisler geliyor. Her ne kadar yazın gelmesiyle Antalya kalabalıklaşsa da siz çadır kampı kurarak Antalya’nın kalabalık otellerinden uzaklaşabilirsiniz. Bu yüzden Antalya için yaz ayı kamp kurmak için zevkli diyebiliriz. Fakat ne tam soğuk ne tam sıcak olan bahar ayları da Antalya’da kamp kurmak için vazgeçilmez. Doğası ve elverişli arazileriyle gerekli ekipmanlarınızı yanınıza alarak dört mevsim Çıralı’da kamp kurabilirsiniz.

   

  Diğer gönderilerimize göz at

  [wpcin-random-posts]

  Yorum yapın