https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Çıralı Denize Sıfır Bungalov Evler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Çıralı Denize Sıfır Bungalov Evler

Çıralı Denize Sıfır Bungalov Evler

25.11.2022 14:45:00

Bungalov evler son zamanların popüler ve tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde yer alan kır evleri, dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bu yazımızda sizlere Çıralı Bungalov Evlerinden bahsedeceğiz.

Çıralı, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Ulupınar ilçesine bağlıdır. Çıralı da Beydağları Sahil Milli Parkı sınırları içinde yer alıyor.

Bungalov konaklama tercihi genel olarak yaz sezonunda yoğunlaşsa da her mevsim bungalov keyfi yapmak isteyenler burayı dolduruyor!

Yaz tatili denilince akla gelen ilk şehirlerden biri olan Antalya’nın Kemer bölgesi her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yazın denizin ve kumsalın tadını çıkarmak ve bu atmosferi tek katlı evlerle taçlandırmak istiyorsanız Çıralı tam aradığınız adres diyebiliriz. Onlarca evden birini seçerek bu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bungalov turizmi son yıllarda daha da önem kazandı!

Son yıllarda bungalov turizmine ciddi bir ilgi ve artış var. İnsanlar artık sadece kendilerine ait bir alanda, parkta sadece kendilerine ait bir alanda vakit geçirmek istiyor. Şehir hayatının koşuşturmacasından ve günlük iş temposundan kurtulmanın en hızlı ve ekonomik yolu kulübelerdir. Bu durum insanları bungalovlarda kalmaya yöneltiyor. Genel olarak hafta sonu planları bungalovda kalınarak yapılır ve insanlar iş yoğunluğundan bir nebze olsun uzaklaşırlar.

Pandemi sonrası büyük artış!

Koronavirüs pandemisi her sektörde olduğu gibi turizm sektörünü de ciddi anlamda değiştirip dönüştürdü. Açık büfe kahvaltı bir süreliğine iptal edildi, halka açık yüzme havuzları kapatıldı, saunalar ve buhar odaları kapatıldı… Bu dönemden sonra normalleşme faaliyetleri başlasa da insanların bu sürece alışması sanıldığı kadar hızlı olmadı. hemen. Çünkü pandeminin psikolojik etkileri devam etti. Bungalov evlerin bu dönemde devreye girdiğini söyleyebiliriz. Bungalov evlerin kişisel alanı koruması ve insanlara geniş özgürlük alanı sağlaması bu evleri popüler hale getirmiş ve günümüzde evler daha popüler hale gelmektedir.

Sosyal medyanın etkisi büyük

Pandemi sonrası bungalovlara ilgi arttı ancak bu artışın en büyük nedenlerinden birinin sosyal medya olduğunu söyleyebiliriz. Bölgeden insanların gönderileri (fotoğraf, video veya gerçek video içerikli gönderiler) burayı birçok kişiye gösterdi ve bu alanların popülaritesi katlanarak arttı. Böylece turizm sektöründe sosyal medyanın etkisini görmüş olduk.

Çıralı’da mutlaka görmeniz gereken diğer yerleri sizler için sıraladık:

York Parkı

Ayışığı Plajı

Göynük Kanyonu

* Phaselis antik kenti

Çıralı Yanartaş

* Olimpos antik kenti

* Adrasan

Phaselis plajları

Olimpos Sahili

Tahtalı Dağı

Beldibi Saklı Koy

Beldibi Mağarası

* Kanyon geçidini kesin

* Alakasu Bay Sennett

Tekirova Plajı

ne zaman gidiyorsun

Çıralı Bungalovlar hakkında en sık sorulan sorulardan biri de şudur: Çıralı Bungalovlara ne zaman gidilir? Aslında bu sorunun net bir cevabı yok. Kişisel zevk ve tercihlere göre durum değişir. Bazı insanlar tatillerini insanların olmadığı kış aylarında yapmayı severken, bazı tatilciler de sadece mevsiminde bölgeye gitmeyi seviyor… O yüzden o bölgeler için net bir tavsiyede bulunmasak daha iyi olur. bu dönemde gitmeniz gereken.. .

Aynı sorular Sapanca, Maşukiye gibi popüler bungalov yerler için de geçerli. Genelde her mevsim oralarda tercih edilseler de genel olarak gördükleri ilginin sonbahar ayı olduğunu söyleyebiliriz…

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın