https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Çatıldıkapı Sosyal Tesisleri, Nerede, Nasıl Gidilir, Fiyatlar – Fatih / İstanbul - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Çatıldıkapı Sosyal Tesisleri, Nerede, Nasıl Gidilir, Fiyatlar – Fatih / İstanbul

Çatıldıkapı Sosyal Tesisleri, Nerede, Nasıl Gidilir, Fiyatlar – Fatih / İstanbul

Gatkapı Sosyal Tesisleri

Eşsiz deniz manzarası ile Çatıldıkapı sosyal tesisleri sizleri bekliyor. Denize yakınlığı ve çeşitli menüleri ile sizi etkileyeceğinden eminiz. 100 kişilik iki kış restoranı, 100 kişilik kış kafeteryası, 150 kişilik yazlık teras restoran ve 300 kişilik yazlık teras kafeden oluşmaktadır. Bu sosyal tesisin en önemli özelliği tüm masalarının denize bakması ve trafik gürültüsü vs.den uzak olması, bu sayede misafirler için tam bir sakinlik ortamı yaratılmış olmasıdır. Tesisteki bahçe tamamen ferforje ve camla çevrili olduğu için çocuklu aileler çocuklarını bahçede özgür bırakma ve doyasıya sohbet etme imkanı bulabilmektedir. Ayrıca Çataltıkapı sosyal tesislerinde 150 araç kapasiteli iki adet ücretsiz park yeri bulunmaktadır.

Kendi kaleminden Çatıldıkapı sosyal tesisleri;

İstanbul büyük bir tarihi şehirdir. Fatih, İstanbul’un kalbidir. Çataltıkapı tarihi yarımadada denizi, doğayı ve doğayı tarihle birleştirdi.

Bu noktada misafirlerimize farklı tatlar eşliğinde farklı duygular yaşatmak istedik.

Adımız sosyal tesis, amacımız hizmet sınırlarını kaldırmak. Sosyal tesis kavramına yeni bir anlam ve vizyon kazandırmak için yola çıktık ve menüden dekorasyona, lezzetten hizmete kadar her alanda ufkumuzu genişleterek hizmet vermeyi görev edindik. Fatih ve İstanbul halkından, Meksika mutfağından İtalyan mutfağına, Fransız mutfağından Osmanlı mutfağına kadar birçok farklı lezzeti bir arada sunarken, diğer yandan Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ve Anadolu misafirperverliğini Türkiye’den gelen turistlere sunmayı hedefledik. dünyanın farklı ülkelerini ülkemizi ziyaret etmek için müşteri değil misafir ilkesini benimsemiş profesyonellerden, alanında uzman dostlarımızı oluşturduk.

Tesisimiz 420 kişilik düğün ve seminer salonu, 100 kişilik iki kış restoranı, 100 kişilik kış kafesi, 150 kişilik yazlık teras restaurant ve 300 kişilik yazlık teras cafeden oluşmaktadır. Misafirlerimiz için tamamen huzurlu bir ortamdır. Tesis içindeki bahçemiz tamamen demir ve ferforje camla çevrili olduğu için çocuklu ailelerimiz çocuklarını bahçede özgürce bırakıp diledikleri gibi sohbet etme imkanı bulabilmektedir.Ayrıca toplam 2 araç kapasiteli otoparkımız mevcuttur. 150 araç misafirlerimize ücretsiz tahsis edilmiştir.

Tesislerimize ilk kez gelen misafirlerimiz için önerilerimiz özellikle; Yapraklı ciğer, Çin börekleri, chokertme kebabı, chaltekapı, Sultanahmet küftü, güveçte kayseri mantısı, dondurmalı irmik helvası, çikolatalı yanardağ ziyafeti. Tabii ki en akılda kalanlar arasında mevsimine göre günlük deniz balıkları ve özel çiftlik balıkları yer alıyor. Ayrıca kafeteryamızda tatlılar, dondurmalar, kahveler ve taze meyve sularından oluşan küçük ziyafetler siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Kennedy cad. Sirkeci sahil yolu ve Sultanahmet Kavşağı (akaryakıt istasyonu sonu) karşısında yer alan tesisimizde servis sabah 08:00’de kahvaltı servisi ile açılır ve 23.30’a kadar devam eder.

Çataltıkapı Sosyal Tesis Fiyatları

Fiyatlar pek çok restorana uygun olsa da kişi başı ortalama: 25 ila 35 TL. arasında.

Çorbalar: 4-6 TL

Salata: 6-8 TL

Sıcaklık: 6-8 Türk Lirası

Ana yemekler: 13-22 Türk Lirası

Palleküler: 18-22 TL

Tatlı: 6-8 TL

Çataltıkapı sosyal tesisleri nereye ve nasıl gidilir

Tebük: Kennedy cad. Sirkeci sahil yolu karşısı, Sultanahmet kavşağı (benzin istasyonunun yanında) / Fatih / İstanbul

telefon: (0212) 517 34 82 – (0212) 516 01 40

Araçla: Anadolu yakasından gelenler için; Çataltıkapı sosyal tesisleri “Eminönü -> Bakırköy”den çıkan sahil yolu üzerinde yer almaktadır. Boğaziçi Köprüsü üzerinden gelen misafirlerimiz Galata Köprüsü üzerinden tarihi yarımadaya ulaşabilir, ardından sahil yolunu takip edebilirler. Ayrıca Harem’den feribotla Sarayburnu’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için; Sirkeci Yolu’nu sapmadan takip edin, Yenikapı’yı 1-2 km geçtikten sonra Çataltıkapı sosyal tesislerini göreceksiniz.

Çatlıkapi Sosyal Tesis Fotoğrafları

Çataltıkapı Sosyal Tesis Haritası

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın