https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Casper Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Casper Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Casper Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Kasper Plajı – Balıkesir

Kunda Adası Nerede olduğu söylendiğinde nerede olduğunu merak eden başka bir yer kesper plajı Ve plaj tesisleri hakkında özel bilgiler. Burayı merak edenlere cevaben bir gezi yazısı hazırladık.

Harika bir tatil için en iyi seçim yollarından biri olan Cunda, tarihi bir yer ve doğal güzellikler cenneti olup, tatilin birçok yönden dolu olmasını sağlar. Orta Çağ’dan beri yerleşim yeri olarak kullanılan Kunda’nın, eskiden Yunan korsanlarının yaşadığı ve son zamanlarını burada ibadet ederek geçirdiğine dair hikayeler var. Örneğin Kunda’nın Güvercin Adası bölümünde eski bir manastır var. Bu manastır, Yunan korsanlarının itirafı için inşa edilmiştir.

Kasper Plajı - Balıkesir
Kisper Kunda Plajı – Balıkesir

Kunda Adası Yazacak çok şey var. En merak edilen şey ise plajlar. Kesper, bölgenin en ünlü plajlarından biridir. Buranın bir diğer önemli özelliği ise adanın en eski aileleri tarafından işletiliyor olmasıdır. Bu en eski plaj. Çok samimi ve sıcak bir ortamı var. Tesisler çok iyi. Diğer bir ayırt edici özellik ise uygun fiyattır. Cunda’da birçok plaja giriş ücretlidir. Şezlong ve tente kiralama maliyetleri yüksektir. Ancak bu, şezlong ve şemsiyeleri çok uygun fiyatlarla sunan plajlar arasında.

Önemli: Buradayken sadece sahili veya koyu görmeden yola çıkın. Cunda Adası plajları ve koyları Sizler için oluşturduğumuz listemize mutlaka göz atın.

Casper Sahili videosu

Daha fazla video gelmesi için lütfen. Youtube Kanalımız abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Casper Beach’in Genel Özellikleri

Plajın sığ sularına kurulan masalar, altın sarısı kumsalı ile misafirlerini kendine hayran bırakıyor. Ayrıca sığ sular üzerine aileler için oldukça konforlu bir pansiyon inşa edilmiştir. Sığ deniz suyunda masada bir şeyler atıştırmak harika.

Casper Plajı nerede?
Casper Plajı nerede?

Burada sunulan lezzetler geleneksel Ege yemekleridir. Ayrıca adada meşhur Ayvalık tostunun farklı çeşitleri de bulunuyor. Kızarmış dondurma fenomeni burada da yaygındır ve herkesin hak ettiği bir ikramdır. Siz de mutlaka denemelisiniz. Son olarak Ege’nin olmazsa olmazı olan kumsaldan bir ısırık almadan asla ayrılmamalısınız.

Giriş ücreti ve şezlong: 2022

giriş ücreti: Plaja girmek için ücret ödemek gibi bir uygulama yoktur. Yani plaja kaç kişi getirirseniz getirin, şezlong ve şemsiye kullanıyorsanız ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Diğer plaj olanaklarını kullanırken de ücret ödersiniz.

Şezlong ücreti: Şezlong ve şemsiye ücreti 60 TL’dir ki bu çok makul bir rakamdır. Pansiyon kiralamak isteyenlerin 150-200 lira fiyatını gözden kaçırması gerekiyor.

Kesebir Plaj Ulaşım Bilgileri

Tebük: Namık Kemal, Poyraz Cd. No: 57, Ayvalık.

nerede?: Kesebir, Cunda merkeze 10 dakika uzaklıktadır. Madden Caddesi üzerinden Poyraz Caddesi’ne bağlandığınızda dümdüz ilerleyin.

Nasıl gidilir?: Plaj tatil yerlerine çok yakındır. Cadde boyunca ilerlerken Kesebir Plajı tabelasını göreceksiniz.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın