https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Camille Gulaş Kütüphanesi nerede ve nasıl ulaşılır? – Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / Karabük - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Camille Gulaş Kütüphanesi nerede ve nasıl ulaşılır? – Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / Karabük

Camille Gulaş Kütüphanesi nerede ve nasıl ulaşılır? – Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / Karabük

Kütüphaneler, geçmişten günümüze tartışılmış ya da yazıya geçirilmiş değerli eserleri bizlere sunabilen ve araştırma dünyasının kapılarını aralayan eşsiz arşivlerden biridir. Teknoloji bu kadar ilerlemeden önce öğrenciler, ödev konuları veya meraklarını cezbeden konular hakkında tek büyük bilgi kaynağı olan kütüphanelere giderlerdi. Ancak teknolojinin gelişmesi ile eser ve kitapların dijital ortama aktarılması zor olmamıştır.

Bugün hemen hemen her kitabı veya çalışmayı bir saniyeden daha kısa sürede bulup indirebiliyoruz. Ancak kütüphanelerin kendine has bir kokusu ve atmosferi vardır.

Bugün kütüphaneler hala her zamanki gibi popüler ve misyonları ders çalışmak için en sessiz yer olmaktır. Bugünkü yazımızda Karabük Üniversitesi’ne hediye edilen, dış ve iç mimarisi ile eşsiz bir güzelliğe sahip, vazgeçilmez bir kütüphaneden bahsetmek istedik.

Karabük Üniversitesi’nin kuruluşuna destek veren Kamil Güliç, üniversitenin kuruluşunun onuncu yıl dönümünde hem Karabüklü öğrencilere hem de vatandaşlara dev bir kütüphane hediye etti. 500 kişi kapasiteli Kamil Güleç Kütüphanesi, çevrim içi ve çevrim dışı arama için teknolojilerle tasarlanmış, 75.000 farklı basımı ve 6 milyon kaynağa ev sahipliği yapmaktadır.

Camille Gulash’ın kütüphanesi ücretsiz mi?

Öğrencilerin ve vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de Kamil Güleç Kütüphanesi’nin ücretli olup olmadığı. Kamil Güleç Kütüphanesi’ne giriş ücretsizdir. Öğrenciler ve vatandaşlar faydalanabilir.

Camille Jules Kütüphanesi ziyaret tarihleri ​​nelerdir?

7/24 açık olan Kemal Güleç Kütüphanesi’ne dilediğiniz zaman gidebilir, sessiz bir ortamda ders çalışabilir veya kitabınızı okuyabilirsiniz.

Camille Julis kütüphanesi nerede ve ona nasıl ulaşırsınız?

Tebük: Kastamonu Yolu, 78050 Rehber Köyü – Merkez / Karabük
telefon: 444 0478
Birim telefonu: 0370433 4413

nerede?: Kemal Güleç tarafından ülkemize ve Karabük Üniversitesi’ne adanan Kemal Güleç Kütüphanesi, Karabük Üniversitesi’nde yer almaktadır.

Nasıl gidilir?: Karabük Üniversitesi Kamil Güleç Kütüphanesi’ne ulaşmak için Karabük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne gitmeniz gerekmektedir. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi zemin katındaki Demir Çelik Yerleşkesine geldiğinizde Kamil Güleç Kütüphanesini de göreceksiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın