https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Bursa’da günlük kiralık tek katlı evler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Bursa’da günlük kiralık tek katlı evler

Bursa’da günlük kiralık tek katlı evler

29.11.2022 22:45:00

Bursa, Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri. Kültürel mirası, doğa harikaları ve leziz restoranları ile tanınan kent, aynı zamanda önemli bir ticaret ve sanayi kentidir. 2016 Küresel Yaşanabilir Şehirler Sıralamasında Bursa dünya genelinde 28. sırada yer alırken, Türkiye birinci sırada yer aldı.

Bursa’nın en önemli özelliklerinden biri de kış turizmi için önemli bir yer olmasıdır. Bursa’ya bağlı olan Uludağ 2543 metre rakıma sahip olup, kış turizmi için yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Gezginlerin bu güzel Bursa şehri hakkında merak ettikleri bir diğer unsur ise şehirdeki bungalov evler. Bungalov Evler Bursa günlük kiralık olarak son dönemlerde en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır…

Nüfus bakımından Türkiye’nin dördüncü büyük şehri

Bursa, köklü tarihi, sanayisi ve ticaret alanındaki faaliyetleri ve turizmde önemli bir şehir olması sayesinde büyük bir nüfusa sahiptir. Bursa, Cumalıkızık, İznik ve Uludağ gibi önemli destinasyonları açısından da turistik bir cazibe merkezi haline gelmiştir. İstanbul’a oldukça yakın olan Bursa, İstanbulluların özellikle şehir hayatının gürültüsünden ve kalabalığından kaçmak ve dinlenmek isteyenlerin hafta sonunu geçirmek için aradığı bir yer haline geldi.

Bursa’da günlük kiralık tek katlı evler

Bursa, son zamanların trend konaklama seçenekleri arasında yer alan bungalov evleri ile de biliniyor. Burada evlerde kalarak ve güzel vakit geçirerek farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Isıtmalı havuz, jakuzi ve şömine gibi farklı seçeneklere ayrılan bungalovlar tatil severler için bambaşka seçenekler sunabiliyor.

Bursa Bungalov Evlerini inceleyebilirsiniz.

Bungalov evleri hangi mevsimde tercih ediyorsunuz?

Bungalov evler hakkında en çok merak edilen konulardan biri de hangi mevsimlerde konaklamak gerektiği ile ilgili sorulardır. Bungalov evlerin tek bir mükemmel mevsimi yok diyebiliriz çünkü tatil beklentisi ve tatil keyfi çok kişisel bir konu ama bazı kişiler yazın bungalovlarda kalmayı tercih ederken, bazıları da sonbahar ve kış aylarında bungalovlarda konaklamayı tercih ediyor. Elbette Bursa Bungalov Evleri için şunları söyleyebiliriz; Kentin kış turizmiyle tanışması ve Uludağ gibi cennet gibi bir destinasyona sahip olması kış aylarında yoğun talep görmesini sağlıyor. Ancak dediğimiz gibi tatilden beklentiler bu noktada en önemli konu.

Neden bungalovları tercih ediyorsunuz?

Bungalov evler son zamanlarda en çok tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda ziyaretçi alan bu evlerde baskın etkenlerden birinin şüphesiz ki Corona virüsü pandemisi olduğunu söyleyebiliriz çünkü salgın pek çok kişinin alışkanlıklarını değiştirmiş ve değiştirmiştir. Ve bu değişim ve dönüşüme uğrayan sektörlerden biri de turizm… Oteller zincirinin belirli bir süre kapalı kalması, ardından yüzme havuzu, sauna gibi ortak kullanım alanlarının açıldıktan sonra geçici olarak kapatılarak geçici olarak kapatılması. yemek ve kahvaltı servisi için açık büfe. Turizm sektörünü ciddi şekilde etkileyen bir dönem ortadan kayboldu. Herkesin kişisel alana önem verdiği böyle bir dönemde tek katlı evlere talep patlaması yaşandı. İnsanların kendi bahçeleri ve havuzları olan bu evleri tercih etmesiyle tatil anlayışı başlamıştır.

Bursa’da gezilecek yerler

* Uludağ Milli Parkı

*Bursa teleferik

* Anadolu Otomobil Müzesi

Yeşil türbe

* Juliazi

*Koza Han

Osman Gazi ve Orhangazi Türbeleri

* Cumalıkızık köyü

İznik Gölü

* Cadiz Cumhuriyeti Borsası

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın