https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama

Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama

Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama

Muğla BodrumYüzebileceğiniz plajlar ve koylar Bodrum plajları ve koyları Liste halinde topladık. Şimdi sizler için bu plajlara ve koylara yakın konaklamaları paylaşıyoruz. Bir sonraki yazımız Bitez Plajı. Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama Bu konuyla ilgili bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Bitez Plajı yakınındaki oteller ve konaklama

1- Bitez Otel

Bitez Otel
Bitez Otel

Bitez Plajı ile aynı adı taşıyan otel çok güzel bir konumda. Otel plaja yürüme mesafesindedir, bakımlı ve temizdir. Odalar oldukça geniş ve ferah. Plaj ve plaj temiz ve bakımlı. Burada sadece küçük hatalar var. Şezlong ve şemsiyelerin ücretsiz olduğu söylense de burada bulunan kafeler sahili ikiye bölmüş ve bu konuda sıkıntılara neden olmuştur. Sürekli size gelen bir isteğiniz var mı? Stil sahibi sorular sorarak sizi alışverişe zorlarlar. Bu konuda otel müşterilerinin çoğunun halk plajına kaçtığını görmek mümkündür. Bunun dışında otelde büyük bir sorun yok. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi. Kahvaltı çeşitli ve lezzetlidir. Fiyatı da hizmet kalitesi ve performans açısından makul.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 v 8,9

Günlük oda fiyatı: 300 – 450 lira

telefon: 94 84 363 (0252)

Tebük: Betz Mahlasi, Şah C.D. No: 2, Bodrum / Muğla

2- Genç Motel

Bitez Plajı - Çömez Motel yakınındaki oteller ve konaklama
Bitez Plajı- Çömez Motel yakınındaki oteller ve konaklama

Küçük ama sessiz bir otel. Bitez Plajına yürüme mesafesindedir. Hemen önünden Bodrum merkezine giden minibüsler geçmektedir. Odalar standart boyutlardan biraz daha küçük ama yeterli. Temizlik konusunda çok iyi. Personel çok kibar ve nazik. Otelin kendine ait ücretsiz otoparkı bulunmaktadır. Kahvaltı sınırlı ama tatmin edici. Deniz manzaralı balkonda yapacağınız kahvaltıda daha fazla çeşitlilik aranmaz. Sahilde, otelin şezlonglarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında, ödediğinizden daha fazlasını aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,2’de 4,4

oda fiyatı: 300 – 400 lira

telefon: 81 81 363 (0252)

Tebük: Bitez Mahallesi, Çökertme Cad. No.: 12, Bodrum / Muğla

3- Yalıhan Otel

Yalıhan Otel
Yalıhan Otel

Bu küçük ama konforlu otel, gizli bir mücevherdir. Kesinlikle keşfetmeniz gereken bir otel olduğunu söyleyebiliriz. Bitez’de iseniz kesinlikle tavsiye edeceğimiz otellerden biri. Harika bir lokasyondaki konumu nedeniyle eşsiz bir manzaraya sahip olan otel, hizmet kalitesi açısından da oldukça başarılı. Odalar ve ortak alanlar çok temiz. Ayrıca odalarda bulunan balkonlarda manzara karşısında oturup güneş batarken manzaraya dalmak size bambaşka bir huzur veriyor. Personel çok işbirlikçi. İstediğinizi elde etmek için çabalarlar. Otelin hemen önünde deniz var. Plaj saf. Deniz berrak ve sığdır. Yeni yüzme öğrenenler ve çocuklu aileler için çok uygundur. Fiyatlar da alınan hizmetin kalitesine göre makul.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4.7 v 9.5

oda fiyatı: 280 – 390 lira

telefon: (0252) 363 77 72

Tebük: Betz Mahlasi, Şah C.D. No.: 14, Bodrum / Muğla

4- Costa Bitezhan Otel

Costa Bichan Otel
Costa Bichan Otel

Bitez’de kalacak ucuz bir otel arıyorsanız, gidilecek yerlerden biri burası. Ucuzun tanımı en üst düzeyde olduğu için ödeyeceğiniz fiyattan rahatsız olmazsınız. Çok güzel bir yerde bulunan otel odaları bakımlı ve çok temizdir. Genel olarak otelde temizlik açısından bir sorun yok. Personel çok ilgili ve güler yüzlü. Kahvaltı ve akşam yemeği çok lezzetli. Menü çok geniş değil ama özellikle akşamları taze balık yemenizi tavsiye ederiz. Bunun dışında otelde karşılaşabileceğiniz ufak tefek sorunları ilgili kişilere bildirirseniz hemen ilgilenip sorunu çözeceklerdir.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4.0 v 8,6

oda fiyatı: 540 – 680 lira

telefon: (0252) 363 97 22

Tebük: Bitez Mahallesi, Şah Caddesi No: 4, Bodrum / MUĞLA

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın