https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Beykoz Küçüksu Plajı nerede?, Nasıl gidilir?, Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / İstanbul - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Beykoz Küçüksu Plajı nerede?, Nasıl gidilir?, Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / İstanbul

Beykoz Küçüksu Plajı nerede?, Nasıl gidilir?, Giriş ücretleri – Ziyaret saatleri / İstanbul

Baharın gelişi, elbette, yaklaşan tatilin habercisi olarak kabul edilir. Yaz tatili planları şimdiden başladı, bu da diğer öğrencilerin ve personelin çılgın tempodan uzaklaşması anlamına geliyor. İstanbul Şehirli bir şehirde yaşayanların en çok özledikleri tabii ki temiz havayı solumak ve doğayla iç içe olmaktır. İstanbul’dan kaçma şansı olmayan ve izinleri az olan tatilciler, sessizlik içinde ama çok kalabalık olmayan doğal güzellikler içinde serinlemeyi tercih ediyor. Bu nedenle, bugün bu makalede çünkü, Küçük su plajı demişken beykoz küçük su plajına nasıl gidilir, giriş ücreti nedir? vb. İlgilenilen konular hakkında bilgi vereceğiz.

Beykoz’un küçük, sulu kumsalı, Boğaziçi Köprüsü manzarası ve temiz, yosunsuz deniziyle tatilcilerin gözdesi. Küçük Su Plajı, kapasite olarak güvenini koruyarak 350’ye yakın kişiye deniz eğlencesi ve yaz tatili sunuyor. 300 metre uzunluğundaki Beykoz Küçük Su Plajı’nda cankurtaranlardan 6 kişilik banyo ünitelerine kadar tatil için tüm ihtiyaçlar düşünüldü.

8 adet tuvalet, 78 adet soyunma odası ve 10 adet gömme kabin bulunan plajda ayrıca sahil boyunca yemek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir açık büfe bulunmaktadır. Beykoz Küçük Su Plajı’na yiyecek ve deniz ürünleri getirilmesi yasaktır. Aileniz ve sevdiklerinizle evinizden getirdiğiniz yiyecekleri ızgara yapıp tüketebilirsiniz.

Beykoz Küçüksu Plajı Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Küçük Su Plajı ücretlidir; İsteğe bağlı şezlong ve şemsiyeler ücretlidir. Şezlong kiralama: 20 TL ile 60 TL arasında ücret alınmaktadır.

Ziyaret saatlerinde herhangi bir sınırlama yoktur; Ancak iş hizmetlerinden yararlanmak için en geç 8:00 gibi gelmenizi tavsiye edebiliriz.

Beykoz Küçük So Plajı nerede, nasıl gidilir?

Beykoz’un küçük su plajı, Beykoz’da olduğu gibi şehrin merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle Küçük Su Plajı’na ulaşım her yerden sağlanabilmektedir.

Beykoz Küçük Su Plajı’na gitmek için önce Üsküdar’a gidin ve Küçük Su’dan geçen otobüs veya minibüslere binin. Özel aracınız varsa tekrar Üsküdar’a girin, ister navigasyon yardımı ile ister Küçük Su tabelalarını takip ederek kolayca bulabilirsiniz.

Küçük Su Plajına Hangi Minibüs Gidiyor?:

TAKSİM-BOSTANCI BEBEK – TAKSİM-KADIKÖY BEBEK – KADIKÖY-TAKSİM BEBEK – BOSTANCI-TAKSİM BEBEK Küçük Su Plajı’na giden minibüsler var.

Küçük Su Plajı konumuna en yakın otobüs hangisidir?: 103 – TB2 – 129T – 110 – 6 – 11ST – 11V – 9A – 11A – 34A-1 – 522 – 500A – 11E – 11G

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın