Beckley Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri – Gezilecek Yerler

Beckley Plajı | Nerede, özellikler ve giriş ücretleri

Beckley Plajı – Balıkesir

Kunda Adasıinci Beckley Plajı Ve buranın sizi nerede beklediğini söylemenizi sağlayan eşsiz güzellikteki deniz hakkında merak ettiğiniz her şey bu gezi yazımızda. Tatil denilince akla ilk gelen adreslerden biri de Kunda. Eşsiz plajları ile öne çıksa da eşsiz doğası ve mimarisi de yerli ve yabancı turistleri kendine çekmeyi başarıyor.

Adaya geldiğinizde yapmanız gereken ilk şey kendinizi soğuk sularına bırakmak olsa da Cunda Adası’nda istediğiniz yere yüzmek doğru olmaz. Her köşesine denizin eşlik ettiği adada yüzebileceğiniz koyları ve plajları bilmek gerekiyor.

Beckley Plajı - Cunda Adası
Beckley Plajı – Cunda Adası

Ayrıca adanın hemen her yerinde plaj bulmanın mümkün olduğunu da belirtelim. Plan yaparak birbirinden farklı özelliklere sahip tüm plajları gezebilir ve yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak bunun için fazla zamanı olmayanlar Beckley Plajı‘de biraz zaman geçirmenizi tavsiye ederiz.

Önemli: Buraya gelip denizin tadını çıkarmayı planlarken, sadece kumsalı ya da koyu görüp gitmeyin. Cunda Adası plajları ve koyları Sizler için oluşturduğumuz listemize mutlaka göz atın.

Beckley Plajı video

Daha fazla video gelmesi için lütfen. Youtube Kanalımız abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Beckley Beach’in Genel Özellikleri

Kunda Adasıİki ünlü koy. Ortunç ve Paterica Koyları. Beckley Plajı, Patriciaİçindeki en iyi plajlardan biri. Cunda Adası’nın merkez plajı bile demek yanlış olmaz. Plaj merkez olduğunda, daha hareketli tatil dönemlerinde yer bulmak biraz zorlaşıyor. Ancak çok rahatsız edici bir kalabalığın olmaması, yüzmenin keyfini en iyi şekilde çıkarmanızı sağlar.

Beckley Plajı - Balıkesir
Beckley Plajı – Cunda Adası

Cunda Adası’ndaki hemen hemen tüm plajların ortak özelliği denizin sığ olmasıdır. Durum Beckley Beach’te de aynı. Bu durum iyi yüzebilenleri rahatsız edebilir ancak denizin üzerine kurulmuş iskelelerin ucuna giderek derin yerlerde yüzmek mümkündür.

Sığ deniz çocuklu aileler için bir avantaj. Plajın sığ kısımlarında oyun platformları var. Pateriça’daki Bıyıklı Plajı’nda yüzmek zorunda değilsiniz. Koyun farklı noktalarında denize girmek mümkün. Ancak Beckley Beach’teki imkanlardan yararlanmak mümkün değil.

Beckley Plaj Tesisleri

Beckley Plajı - Kunda nerede?
Beckley Plajı – Kunda nerede?

Patricia Körfezi Çok popüler bir yüzme alanı ama bizce adanın en popüler yüzme alanı Ortonk Körfezi. Ancak Pateriça ve Bıyıklı, isim sahibi olma avantajı ile büyük önem taşımaktadır. Burayı işleten iki farklı şirket var. Minas Plajı Ve bıyıkların yeri…İkisinin sunduğu olasılıklardaki tek fark isimleridir. Duş, tuvalet, otopark, cafe-restoran gibi tüm hizmetler mevcuttur. Çok güzel ve rahat bir alandır.

Giriş ücreti ve şezlong: 2022

giriş ücreti: Plaja giriş ücreti 200 TL’dir. Bu fiyata yiyecek ve içecek dahildir.

Şezlong ücreti: 60 liralık kısım ise şezlong ve şemsiyeler için kullanılıyor. Diğerleriyle birlikte yiyebilirsiniz.

Beckley Beach Ulaşım Bilgileri

Tebük: Namek Kemal Mahallesi Evleri No: 10 Pateriça Mevki 1.köy, Pk: 10400. Cunda Adası – Ayvalık / Balıkesir

nerede?: Beckley Beach, Cunda merkezden araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Nasıl gidilir?: Alleppey Adası’na geçiş, Namık Kamal Caddesi’ne gittiğinizde Kuzey yönünde ilerlemelisiniz. Bu yüzden Güvercin Adası’na doğru sürmelisiniz. Yol boyunca birçok plaj ismine rastlamanız mümkün. Pateriça Körfezi tabelasını gördükten sonra Sadece Beckley Beach tabelasına dikkat edin.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın