https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama

Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama

Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama

Muğla Bodrum’da Daha önce yüzebileceğiniz plajlar ve koylar Bodrum plajları ve koyları Liste halinde topladık. Şimdi sizler için bu plajlara ve koylara yakın konaklamaları paylaşıyoruz. Bir sonraki yazımız Berdakji Koyu Plajı. Bardakçı Bay Beach yakınındaki oteller ve konaklama Bu konuyla ilgili bilgileri bu makalede bulabilirsiniz.

Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama

1- Salemkis Beach Resort & Spa

Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama
Salemkis Beach Resort & Spa

Otel, muhteşem bir koyda, Gümbet’e ve merkeze 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Öncelikle kadrodan bahsetmek istiyorum. Çok özenli personele sahip otel, gerçekten profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Tüm çalışanlar işini seven ve yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapan kişilerdir. Plaj ve iskele otelin en ilgi çekici yerlerinden biridir. Plaj ve deniz inanılmaz temiz. Deniz sığ, yüzme bilmeyenler ve çocuklar için uygun. İskele aynı zamanda gençlerin de uğrak yeri. Odalar geniş ve geniştir. Hijyen açısından da harika. Kahvaltı da bol ve lezzetli. Aynı şekilde akşam yemekleri de lezzetlidir. Fiyat açısından hizmet kalitesi ve performansa bakarsak makul olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,3’e 8,9

oda fiyatı: 1150 ve 1400 lira

telefon: (0252) 316 65 06

Tebük: Eskiçeşme Mahallesi, Körfez, Bardakçı Sk. , Bodrum / MUĞLA

2- Voyage Otel Bodrum

Bardakçı Körfezi yakınındaki oteller ve konaklama
Voyage Otel Bodrum

Bildiğiniz Voyage kalitesi ve hizmeti için tercih edebileceğiniz bir otel. Tatiliniz boyunca konfor ve rahatlığı ön planda tutmak istiyorsanız gözünüz kapalı rezervasyon yaptırabilirsiniz. Temizlik ve profesyonel hizmet için 10 üzerinden 10 puan. Plaj ve sahil aslında mavi bayraklı Yahçı Plajı içerisinde yer almaktadır. Kahvaltı lezzetlidir. Akşam yemekleri harika. Yani otel yok. Fiyatlar biraz cep dostu gibi görünse de tatil gibi bir tatil isteyenlere hitap ediyor.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,8’de 4,7

oda fiyatı: 1250 – 1500 lira

telefon: (0252) 316 44 43

Tebük: Bardaki Koyu, Bodrum / Muğla

3- Dolce Bodrum Otel

Dolce Bodrum Otel
Dolce Bodrum Otel

Körfeze en yakın 5 yıldızlı otel. Fiyatları diğer otellere göre yüksek olsa da kaliteli ve 5 yıldızlı bir otel olmanın normal olduğunu söyleyebiliriz. 5-10 adımda koya ulaşabilir, plajın ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz oteldeki yüzme havuzunu da tercih edebilirsiniz. Hem personel hem de hizmet açısından 5 yıldızı hak ettiklerini söyleyebiliriz. İnanılmaz özverili çalışanları var. Her yer temiz ve pırıl pırıl. Konum olarak hem koya hem de merkeze yürüme mesafesindedir.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4.0 v 8,6

oda fiyatı: 340-450 lira

telefon: (0252) 313 00 62

Tebük: Eskiçeşme Mahallesi, Kaptan Kalesi Sok. No: 10, Bodrum / Muğla

4- Azka Otel

Azka Otel
Azka Otel

Oral Hotel, Bardakçı Koyu’na yürüme mesafesindedir, eşsiz bir körfez manzarasına sahiptir ve 4 yıldızlı bir otel olmayı hak etmektedir, iki adet açık ve kapalı havuzu bulunmaktadır. Ayrıca çocuklu aileleri de unutmayın ve bir çocuk havuzu var. Bir diğer güzel yanı ise şehir merkezine yakın olması. Akşamları koy boyunca veya merkeze yürüyüş yapabilirsiniz. Denize uzaklığı yaklaşık 15-20 adımdır. Plaj, sahil ve deniz tertemiz. Başka otellere ait alanlar var ve dilerseniz ücretli olarak girebilirsiniz. Çalışanlar çok kibar ve nazik. Temizlik ve hijyen konusunda da oldukça başarılıdır. Fiyat olarak ise 4 yıldızlı bir otel için hizmete ve lokasyona göre orta seviyede diyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4.1 v 8.4

oda fiyatı: 590 – 710 lira

telefon: (0252) 316 89 92

Tebük: Eskiçeşme ilçesi, Bardakçı Koyu, Bodrum / Muğla

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın