https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Balayında gidilecek sakin yerler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Balayında gidilecek sakin yerler

Balayında gidilecek sakin yerler

2.11.2022 16:55:00

Birbirini seven iki insanın hayatlarının birleşmesi, muhtemelen hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarından biridir… Bu önemli ve güzel günle tanışmak heyecan verici olsa da içinde çok fazla stres barındırabilir. Bu nedenle balayını kırda geçirmeyi planlayan çiftler daha sakin yerleri tercih etmeye başladılar. Salgın sürecinin ardından çok kalabalık ortamlara girmekten korkan ve huzurun tadını çıkaran çiftler, balayını daha sakin ve huzurlu bir şekilde geçirmek istiyor.

Elbette balayı sıradan bir tatil değil, daha özel bir seyahat deneyimi de gerektiriyor. Çiftlere verilen hizmet daha özel ve özenli olmalıdır.

İşte balayı için önerdiğimiz sakin ve kaliteli yerler.

bozburun

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan bir tatil beldesi olan Bozburun, sessizliği ve temizliği ile ünlüdür. Yerli ve yabancı turist kalabalığında yerel alandan kopmadan kaybolmayacağınız bir bölge olan Bozburun, fiyatları ile de misafirlerini zerre kadar rahatsız etmiyor. Karia Bel Hotel, Akdeniz ve Ege denizinin birleştiği harika bir konuma sahip olan Bozburun’da önerdiğimiz balayı otelidir. Balayı çiftlerine konfor ve harika bir tatil deneyimi yaşatmak için özenle tasarlanmış, denize sıfır 0 lokasyonda bulunan otele göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fethiye Faralya

Muğla’nın Fethiye ilçesi ile ilişkilendirilen ve Uzunyurt olarak bilinen Faralya Köyü sakin bir tatil arayanların ilk tercihi olması gereken bir tatil bölgesidir. Balayınızı temiz deniz kıyısına sahip, yeşil ve mavinin bir arada olduğu bir bölgede geçirmek istiyorsanız Faralya’ya göz atmanızı öneririz.

Likya ve Roma dönemlerine ait antik yerleşimlerin izlerini taşıyan Faralya bölgesi, yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenler için bir fırsat sunuyor.

Faralya’da tatil yapmayı düşünenlere Sea View Faralya Hotel’i öneriyoruz. Resimlerde gördüğünüz eşsiz balayı otellerinden biri olan Sea View Faralya denize sıfır konumu ve iyi hizmeti ile balayı misafirlerini bekliyor.

Perdue Hotel, Faralya’daki ideal balayı otellerinden biri olarak önerilerimiz arasında yer alıyor. Balayınızın tadını deniz kenarında çıkarabilirsiniz.

Hotel Zakros Lykia, bölgenin tarihi dokusunu ziyaretçilerine yansıtan bir otel olarak şiddetle tavsiye edilen balayı otellerimizden biridir. Deniz kıyısında yer alan Zakros Hotel Faralya, ziyaretçilerini tarihin büyülü sayfalarında ağırlıyor.

Bodrum

Ülkemizin en popüler tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da huzurlu bir balayı geçirmek mümkün. Muğla’nın ilçelerinden biri olan Bodrum, Bodrum ve çevresinin sunduğu imkanların yanı sıra hareketli bir gece hayatı arzulayanlar için ideal. Bodrum’da otel olanakları dışında bir çok özel villa da bulunmaktadır. Dinlendirici bir kaçamak için hangi evlerin kendi havuzuna ve bahçesine sahip olduğunu kontrol etmek için Bugün Nereye Gidelim’deki geniş ev yelpazesine göz atabilirsiniz.

konda

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi ile anılan Kunda, son dönemlerde oldukça popüler olmasına rağmen huzurunu koruyan ve turizm kalitesini artıran tatil beldelerinden biridir. Cunda, rengarenk sokakları ve hareketli akşamları ile harika balayı anılarının toplanabileceği bir yer. Alleppey Adası olarak da bilinen Cunda’da birçok konaklama seçeneği bulunuyor.

Ayvalık

Balıkesir’in batısında yer alan Ayvalık, Kunda’nın yanı sıra birçok tatil beldesine de ev sahipliği yapıyor. Küçükköy, Sarımsaklı ve Sefa Çamlık ilçeleri, tertemiz kumsalları ve yemyeşil doğasıyla balayı çiftlerine huzurlu, sakin ve keyifli bir balayı sunmaya hazır.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın