https://www.bark.com/en/gb/company/anket-doldurarak-para-kazanma/4D1yD/ https://www.beatstars.com/okanbeytel5rox https://files.fm/anketdoldurarakparakazan?return-to-catalog= https://band.us/band/90111951/intro https://www.gaiaonline.com/profiles/anketdoldurpara/46181487/ https://www.ottawaks.gov/profile/okanbeytel5/profile https://connectamericas.com/company/anket-doldurarak-para-kazanma https://graphql-ra-dev.roboticsacademy.fiu.edu/d/45226-anket-doldurarak-para-kazanma https://app.lookbook.nu/anketdoldurpara https://www.turnkeylinux.org/user/1918599 https://openlibrary.org/people/anket_doldurarak_para_kazanma https://rosphoto.com/users/profile-317440 https://website.informer.com/webliyo.net https://telegra.ph/internetten-para-kazanma-01-29 https://seedandspark.com/user/internetten-para-kazanma https://sites.google.com/view/anket-doldurarak-para-kazanma/ana-sayfa https://profile.hatena.ne.jp/internettenparaka/ https://www.blogger.com/profile/04857518437579441151
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı | Mekan, ziyaret ve giriş ücretleri - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı | Mekan, ziyaret ve giriş ücretleri

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı | Mekan, ziyaret ve giriş ücretleri

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı – Düzce

Düzce’de konumu merak edilen Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı, şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Samandere Şelalesi e Güzelder Şelalesi Parkur arasında ve parkur üzerinde yer alan Tabiat Parkı 5 farklı şelale grubundan oluşmaktadır.

Eşsiz bir doğa harikası olan Aydınpınar Şelalesi, bölgeye gelen turistlerin ilgisini çekmektedir. çabuk gel şimdi Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı Bununla ilgili tüm detayları birlikte inceleyelim.

Kısa bilgi: DüzjiBilinmeyen yerleri ilk keşfeden siz olmak istiyorsanız. Düzce Gezilecek Yerler Listemize de göz atmayı unutmayın. 🙂

eğer türkiyedeki şelaleler En güzel şelaleler hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız bu listede!

Tabiat Parkı’ndan kısa bir video

Daha fazla video gelsin lütfen YouTube kanalımız Abonelik. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı hakkında bilgiler

100 hektarlık bir alan üzerinde bulunan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı 25.08.2014 tarihinde tabiat parkı ilan edilmiştir. O zamandan beri Düzce’ye gelen misafirlerin ve Düzcelilerin piknik yapmak ve güzel vakit geçirmek için favori mekanı haline geldi.

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı - Düzce
Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı ve Aktiviteleri Nerededir?

Özellikle piknik ve doğa ile iletişim için oldukça eşsiz bir yer olan tabiat parkında 1. şelalenin yanında dinlenme ve piknik alanları bulunmaktadır.

Tabiat parkı içerisinde yer alan şelaleler, ormanlık alan içerisinde yer aldığı için bütünleşik bir peyzaja sahiptir. Bu noktada şelaleleri birbirine bağlayan yürüyüş yolları bulunuyor.

Aydınpınar Şelalesi - Düzce
Aydınpınar Şelalesi – Düzce

Yürüyüş yapmayı sevenler için bu yollar eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Parkurlar boyunca şelale ve derenin oluşturduğu manzarayı izlemekten keyif alacağınıza eminiz.

Tabiat parkında yürüyüş parkuru, iki seyir terası, rustik restoran, giriş kuyumcu, giriş kabini, otopark, mescit, büfe, çocuk oyun alanı, duş ve tuvalet bulunmaktadır.

olası faaliyetler

Aydınpınar Şelale Rezidans
Aydınpınar Şelale Rezidans

Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı’nda yapılacak en güzel aktivite hiç şüphesiz piknik yapmaktır. Birinci şelalenin yanında bulunan dinlenme alanları, kamelyalar ve piknik alanlarında yürüyüş yapabilirsiniz.

Yürüyüş yolları: Ayrıca tabiat parkının yürüyüş parkurlarında tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte yürüyerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuk Bahçesi: Alanda yer alan çocuk oyun alanı, çocuklarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesi için idealdir.

kamp alanı: Park alanında bulunan çadır ve karavan alanında kamp yapabilirsiniz.

çardak: Ayrıca park içerisinde yer alan seyir terasında doğanın güzelliklerine tanık olma fırsatı da bulabilirsiniz.

Lokanta: Son olarak Al Reef Restaurant’ta damak zevkinize göre leziz yemekler yiyerek doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ziyaret saatleri ve giriş ücretleri: 2023

ziyaret saatleri: Bu güzel tabiat parkını 9:00 – 21:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

giriş ücreti: Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkı giriş ücretleri aşağıdaki gibidir:

1 kişi: 6 tl

bisiklet girişi: 6 tl

Araba girişi: 18 tl

Minibüs girişi: 54 tl

Otobüs girişi: 80TL

Çadır kamp alanı: 35 tl

Konvoy girişi: 45 tl

Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı Ulaşım

Tebük: Yılankaya, Pk: 81100 – Aydınpınar / Düzce

nerede?: Park, Düzce şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezinden toplu taşıma araçları ile parka ulaşmak mümkün.

Nasıl gidilir?: Ayrıca şahsi araçlarınız ile gelirseniz Aydınpınar köyü girişinden 4 kilometre sonra tabiat parkına ulaşmanız mümkün.

Konum bilgisi

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın