https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Avrupa vatandaşı nasıl olunur? | Ziyaret edilecek yerler - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Avrupa vatandaşı nasıl olunur? | Ziyaret edilecek yerler

Avrupa vatandaşı nasıl olunur? | Ziyaret edilecek yerler

Avrupa vatandaşı olmak için en güvenli seçenek yatırımdır. Portekiz Altın Vizesi bir program. Avrupa vatandaşlığına başvurmak için Portekiz’de en az 280.000 Euro değerinde gayrimenkul yatırımınız veya 350.000 Euro değerinde bir yatırım fonunuz olması gerekmektedir.

altın vize Portekiz pasaportuna sahip olmak, Avrupa vatandaşı olmak demektir. Böylece 28 AB ülkesinde özgürce hareket edebilir ve yaşayabilirsiniz.

 1. Avrupa vatandaşlığı gereksinimleri

Genel olarak, Portekiz’deki asgari şartlar, beş yıllık altın vize süresi boyunca yılda sadece 7 gün olmalı, beş yılın sonunda Portekiz A2 seviye sınavını geçmeli ve Portekiz vatandaşlığına başvurmalıdır.

 1. Avrupa vatandaşlığı veren ülkeler

Malta, İspanya, Yunanistan ve Portekiz. Portekiz Altın Vize Programında beş yıl boyunca yılda sadece 7 gün kalmanız şartıyla Türkiye’deki aile ve çalışma sisteminizi bozmak zorunda değilsiniz. bu yüzden Portekiz vatandaşlığı alma Avrupa’nın en popüler ülkesidir.

 1. Vatandaşlık yatırımla mı elde edilir?

Evet, Portekiz yatırım yoluyla en iyi AB vatandaşlığıdır. Sunduğu imkanlar açısından Avrupa’nın en popüler ülkelerinden biridir. Yatırım Yoluyla Portekiz Vatandaşlığı Uygulamaya Kasım 2012’de başlandı. Ekonomik yaşam koşullarından dünyanın en güvenli üçüncü ülkesi olmasına, gelişen emlak piyasasına, mükemmel altyapısına ve kaliteli eğitim olanaklarına kadar Portekiz pasaportu sizin ve aileniz için faydalı olacaktır. .

 1. Portekiz vatandaşlığı nasıl alınır?

Portekiz Uyruğu İlki minimum 280.000 Euro’luk gayrimenkul alımı veya net 350.000 Euro’luk yatırım fonu alımı olmak üzere iki farklı yatırım seçeneği bulunmaktadır. Portekiz, kilometrelerce uzanan sahil şeridi, harika yemekleri ve TL ile kıyaslandığında bile makul yaşam maliyetleri ve diğer Avrupa ülkelerine kıyasla cazip emlak piyasası ile Türk vatandaşlarımızın radarına girmeyi başarmıştır. Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan Portekiz vatandaşlığını aile olarak sadece beş yılda alabilirsiniz.

 1. Portekiz Altın Vize Başvurusu

Portekiz’de gayrimenkul satın alarak veya yatırım parası alarak aile olarak Avrupa vatandaşlığına başvurabilirsiniz.

Genel olarak, Portekiz’deki gayrimenkul yatırımları, doğru yerde ve yerel fiyatlarla satın alınmaları koşuluyla, avro cinsinden değeri artırmak için mükemmel bir olanak sunmaktadır. Türkiye’deki birikimlerinizle Avrupa’da yatırım yaparak varlıklarınızı akıllıca koruyabilir ve yatırımlarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Portekiz emlak piyasasındaki fiyatlar, son 30 yılda ortalama yüzde 3,7’lik bir yıllık büyüme oranı yaşadı. Bu gerçek, altın vize piyasasındaki şişirilmiş fiyatlar yerine yerel fiyatlarla alım yapan yatırımcılar için mükemmel bir fırsat sunuyor.

 1. Portekiz Vatandaşlığı Gereksinimleri

Portekiz vatandaşlığı nasıl alınır? Portekiz vatandaşlığı, minimum 280 bin avro ile gayrimenkul satın alarak veya net fonlara 350 bin avro yatırım yaparak elde edilebilir.

Yatırım yoluyla Portekiz vatandaşı olmak, diğer Avrupa ülkelerindeki vatandaşlık başvurularına kıyasla çok kolay ve hızlıdır. Ayrıca tüm aile üyelerini Yatırım Yoluyla Portekiz Vatandaşlığı Programına dahil edebilirsiniz.

 1. Portekiz Altın Vize Programı

Portekiz Altın Vize Programı AB vatandaşı olmanın birçok avantajı vardır. Avrupa vatandaşlığı size ve ailenize herhangi bir AB ülkesinde çalışma hakkı, serbest uluslararası hareketlilik ve fırsat özgürlüğü verir.

Portekiz Golden Visa ile aile olarak şunları yapabilirsiniz:

 • 28 AB ülkesinde çalış ve yaşa
 • Avrupa’da kaliteli yüksek öğrenim ve çocuklarınız için zengin burs seçenekleri
 • AB yasalarıyla korunan, hayalinizdeki işi büyütme fırsatı
 • Ücretsiz sağlık hizmeti hakkı
 • Avrupa pasaportu, kriz zamanlarında sizin ve aileniz için B planı
 • Satın aldığınız mülkü kiraya vererek Euro cinsinden kira geliri
 • 153 ülkeye vizesiz seyahat
 • Avrupa Birliği’nin gelecek nesillere pasaportu

Vatandaşlık yatırımla mı elde edilir?

Evet, yatırım yoluyla vatandaşlık sunan en popüler ülke Portekiz’dir. Altın vize uygulaması birçok ülkede mevcuttur ancak Portekiz en uygun ülkedir. Portekiz’de emlak fiyatları Avrupa Birliği’ne göre daha uygun. Avrupa’da yaşam kalitesi en yüksek ülke Portekiz’dir. Portekiz çifte vatandaşlığa izin veriyor ve Türk vatandaşlığından vazgeçmeye gerek yok.

Uluslararası kabul görmüş üniversiteleri sayesinde Portekiz, Avrupa’nın en iyi iklimlerinden birine sahip, dünyanın en popüler vatandaşlık programına sahiptir.

Portekiz vatandaşı olmanın avantajları

Avrupa’nın hem ekonomik hem de sosyal alandaki avantajları nedeniyle Türk vatandaşları, çocuklarının geleceğine iyi yatırım yapmak için Portekiz Altın Vize programını tercih ediyor.

Portekiz vatandaşı olmanın başlıca avantajları, mükemmel eğitimden, iş fırsatlarından ve Avrupa’da seyahat etmekten yararlanmak olarak sıralanabilir. Her ebeveyn, çocuklarının geleceklerini şekillendirmek için daha fazla fırsata ve seçeneğe sahip olmasını ister. Türk vatandaşları, Portekiz Altın Vizesini aldıktan 5 yıl sonra Portekiz vatandaşlığı alarak Türkiye ve Portekiz’in çifte vatandaşlık fırsatlarından yararlanma ayrıcalığına sahiptir.

Portekiz vatandaşlığının avantajları: Altın Vizenizi aldıktan beş yıl sonra aileniz Portekiz vatandaşlığına başvurabilecek veya Portekiz’de doğan çocuklarınız doğrudan Portekiz vatandaşı olabilecek. Portekiz pasaportu ile çocuklarınız dünyanın en iyi okulları arasında yer alan Avrupa’daki kurumlarda eğitim fırsatlarından yararlanabilecekler. Ayrıca aile, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerine vizesiz özgürce seyahat edebilecek. Ayrıca, Portekiz vatandaşlığını aldıktan sonra, siz ve çocuklarınız herhangi bir AB ülkesinde AB vatandaşı olarak çalışabilir, ticaret yapabilir ve mülk sahibi olabilirsiniz.

Portekiz’de gayrimenkul yatırımı yapmak, sağlam ve derinlemesine bilgi gerektiren bir konudur. Portekiz emlak piyasasının gerçekleri ile yatırım seçeneklerini analiz edebilmek esastır.

Bu nedenle, Euporto’nun Portekiz’deki ofisler, mağazalar ve işyerleri gibi ticari yatırımlardaki onlarca yıllık deneyimi ve yerel Portekiz bilgisi, Golden Visa yatırımcılarının sağlıklı kararlar almasına yardımcı olur. Örneğin Portekiz’de %7’den fazla getiri sunan ticari yatırım seçenekleri bulunmaktadır.

Portekiz’deki ticari yatırım hizmetlerimiz şunları içerir:

Portekiz Altın Vizesi yatırımcılar için bireysel destek;

Lizbon, Porto ve Algarve’deki ticari emlak piyasasının analizi;

Portekiz’de ticari gayrimenkul danışmanlığı;

Planlama ve strateji.

Portekiz Altın Vize Uzmanı: EUPorto

Avrupa’da 20 yılı aşkın tecrübesi ve yatırımı ile Golden Visa, Portekiz vatandaşlığı alanında uzman dinamik kadrosu ile danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

butik yaklaşım

Golden Visa yatırımcılarının beklentilerini doğru analiz etmek, ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri sunmak ve en güvenli şekilde yanıt vermek önceliğimizdir. Aynı zamanda hem Portekiz gayrimenkul hem de Portekiz’deki yatırım fonlarındaki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek yatırımcıları ile iletişim halindedir.

Portekiz Golden Visa (Golden Visa) içinde en verimlisi Portekiz Yatırım fonu Gayrimenkul yatırım seçenekleri için Euporto danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

euportocom’u Instagram ve Facebook sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın