https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anamur tekne turu fiyatları - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Anamur tekne turu fiyatları

Anamur tekne turu fiyatları

30.01.2023 09:45:00

Türkiye’nin en önemli liman kentlerinden biri olan Mersin’in ilçelerinden biri olan Anamur, her mevsim ziyaretçi alan bir nokta. Antalya’ya da sınır olan Anamur, dört mevsim yoğun bir şekilde ziyaret edilse de yaz aylarında daha popüler oluyor. Yaz aylarında burada hem yerli hem de yabancı çok yoğun bir turizm sezonuna tanık olmak mümkün! Çünkü Akdeniz bölgesinin en güzel plajlarını sıraladığımızda Anamur kesinlikle büyük bir yer! Bu durum her zaman Anamur’u ön plana çıkarır. Burası hakkında en çok merak edilen konulardan biri de Anamur Tekne Turu fiyatları.

Yazın daha meraklı!

Anamur Tekne Turu fiyatları yılın her mevsiminde ne kadar sorulsa da en yoğun arama dönemi hiç şüphesiz yaz sezonudur. Yazın denizin ve kumsalın tadını çıkaran yerli ve yabancı turistler tekne turlarına da katılmakta ve doğal olarak Anamur tekne turu fiyatlarını da oldukça merak etmektedirler.

Fiyatların yaz aylarına göre biraz daha yüksek olabileceğini söylemek gerekiyor. Artan yoğunluk ve talebe göre fiyatlar değişebilir. Ama bütçenize uygun şartlarda tekne bulabileceksiniz…

Yazın talepler çok artıyor

Yaz aylarında Anamur bölgesinde tekne kiralama talebi ciddi anlamda artmaktadır. Anamur, Akdeniz bölgesinin en güzel plajlarına ve kumsallarına ev sahipliği yapan yerlerden biri olduğu için doğal olarak buraya gelen insan sayısı fazladır. Hem yerli hem de yabancı turistler bu harika bölgenin tadını çıkarıyor. Turistlerin ilgi alanları ve favori eşyalarının çeşitliliği yanında onlarca farklı aktivite burada karşımıza çıkmıştır…

Anamur’da gezilecek plajlar

Anamur Halk Plajı

Anamur Burnu Plajı

melek plajı

Şirinler Plajı

Bu plajlar önerdiğimiz plajlar arasında ve tabii ki daha onlarca plaj var.

Mersin gezilecek yerler yazımızı detaylı olarak okumak için:

Mersin önemli doğal güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden şehir çok popüler. Sadece yazın değil her mevsim deniz turizmi için ziyaretçi almaktadır.

Mersin’de yapılacak en ilgi çekici şeylerden biri şüphesiz Tantuni’dir. Bu şehirle anılan Tantuni’yi mutlaka denemelisiniz…

Tekne kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

Tekne kiralarken kesinlikle kiraladığınız yerlerin kurumsal olmasına dikkat etmelisiniz. Yaz aylarında insanlar ciddi stres dönemlerinde çeşitli problemlerle karşı karşıya kalabilirler bu yüzden bu tür problemlerle karşılaşmamak için bir firmadan tekne kiralamak gerçekten önemli olacaktır.

Tekneden beklentileriniz büyük önem taşımaktadır.

Tabii tekneden beklentileriniz de büyük önem taşıyor. Kiralanacak teknede geçireceğiniz süre boyunca yemek servisi yapılıp yapılmayacağı gibi sorularınız mutlaka olacaktır ve bu sorulara dikkat ederek seçim yapmanız iyi bir fikir olacaktır. Teknenin kalitesi ve o anki fiziki koşulları da önemli faktörler arasındadır.

Mersin’de gezilecek diğer yerler

* Enalegol

* Demirleme Marinası

* Şelale Mut Yrköprü

* Kızkalesi Kalesi

* Alahan Manastırı

* Atatürk Evi Müzesi

* Aydıncık Tabiat Parkı

Mersin Deniz Müzesi

* Cennet-Cehennem Oyun Alanları

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın