https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama . - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama .

Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama .

Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama .

Alaçatı bölgesinde denize girmek mümkündür. Kark PlajıVe Sığacık SahiliVe Bayadi Körfezi Plajı E Dilili Koyu Plajı Var olan. Bu plajlar birbirine çok yakın olduğu için genellikle Alaçatı Plajları olarak bilinirler. Bu plajlar hakkında detaylı bilgileri daha önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi o Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama . Bu plajlarda denizin tadını çıkarmak isteyenlerin konaklayabileceği oteller hakkında bilgileri adresi altında paylaşacağız.

önemli bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek istiyorsanız, tarihi sokaklarında dolaşın ve en güzel koylarında yüzün. İzmir Gezilecek Yerler Sizler için oluşturduğumuz listemize bir göz atın, pişman olmayacaksınız. 🙂

Alaçatı yakınındaki oteller ve konaklama .

1- Zigana Otel

Alaçatı – Zigana plajlarına yakın konaklama.Otel

Alaçatı’ya 9 km uzaklıktadır. Alaçatı’nın en güzel koylarından birine sahip olan otel, oldukça temiz ve tertemiz bir denize sahip. Denize girmek için otelde kalmasanız bile dışarıdan ücretli olarak giriş yapabilirsiniz. Bu ücreti ödedikten sonra yiyecek ve içecekler için ayrıca ödeme yapmanıza gerek kalmayacaktır. Otel ayrıca büyük bir yüzme havuzuna sahiptir. Çalışanlar iyi niyetli ve yardımsever. Odalar ve otel genel olarak temizlik açısından iyi bir standartta.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,9 / 10 p 4/5

oda fiyatı: 1500-2000 TL

telefon: 0232242 62 72

Tebük: Alaçatı Mahallesi, Çeşme / İzmir

2- D+ Deniz Sahil Oteli

Alaçatı Plajlarına Yakın Konaklama – Hotel D + Seya Beach

Yakın zamanda yenilenmiş otel çok güzel. Otel, tasarım ve dekor açısından güzel bir mimariye sahip olup, hizmet açısından da oldukça başarılıdır. Odalar çok geniş ve konforludur. Türk hamamı, sauna ve buhar odası gibi hizmetler ücretsiz olarak verilmektedir. Odalar ve ortak alanlar çok temiz. Öte yandan çalışanlar işini seviyor, yardımsever ve güler yüzlü.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9.0/10 s 4.1/5

oda fiyatı: 1500 – 1800 TL

telefon: 0232700 01 00

Tebük: Alaçatı Mahallesi, Kark Sahil Sitesi, Çeşme / İzmir

3- KAIRABA Alaçatı Beach Resort & Spa

Alaçatı Plajları – KAIRABA Alaçatı Beach Resort And Spa yakınındaki oteller ve konaklama

Alaçatı bölgesinde kalınabilecek en kaliteli otellerden biridir. Şık tasarımı ve ferah odaları ile çocuklu ailelerin tercihi olan otelin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Bu plajda otelde konaklamayanlar için de plaj servisi verilmektedir. Plaj kumlu ve deniz çok temiz. Plaj servisinin verildiği alanda yeme-içme restoran bölümü de bulunmaktadır. Odalar ve ortak alanlar çok temiz. Çalışanlar kibar ve nazik.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9.0 / 10 s 4,3 / 5

oda fiyatı: 5500-5700 TL

telefon: 0232716 61 61

Tebük: Alaçatı Mahallesi, No:11 Çark Sahili Liman Bölgesi, Çeşme / İZMİR

4- Premier Solto Hotel by Corendon

Alaçatı Plajları yakınındaki oteller ve konaklama – Premier Solto Hotel by Corendon

2010 yılında kurulan otel, 88 odaya sahiptir. Alaçatı’ya yakın konumu nedeniyle tercih edilebilecek otellerden biri olan otelin hemen hemen her odası deniz manzarasına sahiptir. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı yüzme havuzuna sahiptir. Kendine ait plajı vardır. Plaj kumlu ve temizdir ve deniz berraktır. Otel genel olarak temizlik konusunda başarılı. Personel nazik, kibar, güler yüzlü ve çalışmaları konusunda hevesli.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,6 / 10 p 4,3 / 5

oda fiyatı: 1200 – 1600 TL

telefon: 0232716 06 61

Tebük: Alaçatı Mahallesi, 8000. Sk. Liman Mevkii, 2. Çark Plajı Çeşme / İZMİR

5- Byblos Beach Resort Alaçatı

Alaçatı Plajları yakınındaki oteller ve konaklama – Biblos Beach Resort Alaçatı

Konumu, ulaşımı, mimarisi, personeli ve hizmet anlayışı ile 4*4 bir oteldir. Taş ev konseptinde hizmet veren otel, sıra dışı bir manzaraya sahip. Havuz, plaj, plaj, odalar ve aklınıza gelebilecek her şey mükemmel. 1 Ağustos itibari ile açılan otelin her bölümü yepyeni. Temizlik, temizlik, kalite, aklınıza ne geliyorsa, her biri fazlasıyla tatmin edici.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,9 / 10 P 4,9 / 5

oda fiyatı: 4600-6500 TL

telefon: 0232335 00 00

Tebük: Alaçatı Mahallesi, 18012. Sk. No: 12 / A Çeşme / İZMİR

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın