https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Akçay Günübirlik Tekne Turu fiyatları - Gezilecek Yerler
Anasayfa » Haber » Akçay Günübirlik Tekne Turu fiyatları

Akçay Günübirlik Tekne Turu fiyatları

01/27/2023 13:00:00

Balıkesir’in Edremit ilçesi sınırları içerisinde yer alan Akçay, son yıllarda yaz turizminin gözde noktalarından biri haline geldi. Akçay, muhteşem denizi ve çevresinde gezilecek onlarca yer olması nedeniyle hem yerli hem de yabancı turistler tarafından sevilmektedir. Yaz aylarında bu ikonik bölge ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de Akçay Günübirlik Tekne Turları fiyatları konusudur. Akçay tekne turu fiyatları gideceğiniz mevsim ve aya göre değişebileceği gibi bölgenin mevcut yoğunluğuna göre de değişiklik gösterebilir. Bütçenize uygun yemekli ve yemeksiz tekne turları bulabileceksiniz.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte insanların tatil planları da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor ve herkes tatilini ilgi alanları ve sevdiği şeyler çerçevesinde geçirmek istiyor. Türkiye dört mevsimi yaşayan bir ülke olarak tatil anlamında onlarca farklı seçenek sunabiliyor. Yaz aylarında milyonlarca yerli ve yabancı turist Ege Denizi ve Akdeniz kıyılarındaki sıcacık kumsallarda denizin tadını çıkarıp güneşlenebilmektedir. Kış aylarında Türkiye’de yapılacak onlarca tatil seçeneği elbette var.

Akçay Günübirlik Tekne Turu fiyatları

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan Akçay, yaz aylarında yerli ve yabancı yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Burada vakit geçiren insanlar tatillerini çevredeki sahil bölgelerinde devam ettirebilirler. Akçay’da denize girip güzel vakit geçirmek tercih edilse de Akçay’da günübirlik tekne turları yaparak tatiline farklılık katmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı.

Ege Denizi ve komşu adaları denizde selamlarken Akçay’da farklı yerlerde yüzebileceğiniz ve yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz onlarca tekne bulunuyor. Farklı teknelere ev sahipliği yapması sayesinde de oldukça ilgi görmektedir. Akçay’dan tekne turları ile Dikili, Ayvalık gibi harika yerleri gezerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Peki günlük tekne turları fiyatları ne kadar?

Akshay tekne turu fiyatları yaz sezonunun yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Teknenin tipi ve kapasitesi de fiyatı etkileyebiliyor ve yoğun dönemler de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Günübirlik tekne turları yemekli olarak da yapılabilmektedir. Son zamanlarda yemekli tekne turları da oldukça fazla tercih edilebilmektedir.

Akçay tekne turları hangi ayda yapılmalı?

Akçay tekne gezileri hakkında en çok merak edilenlerden biri de burada tekne gezilerinin yapıldığı mevsimler ve aylardır. Tabii ki en uygun mevsim yaz, en uygun mevsim ise Temmuz ve Ağustos. Denizin sertliği göz önünde bulundurularak diğer sıcak ve güzel mevsim ve aylarda da tekne turları yapılmaktadır.

Akçay’a gittiğinizde nereleri ziyaret etmelisiniz?

Akçay’a gittiğinizde gezilecek çok farklı yerler var. Akçay’a gittiğinizde ziyaret edebileceğiniz yerlere bir göz atalım:

Edremit

* Altınolok

* Gösterici

Kaz Dağları Milli Parkı

* Edremit Körfezi

* Hasan

*zeytinli

* İp oynamak

* Akai Kordonu

Jambul köyü

* Zeus Sunağı

Sarımsaklı Plajı

Altınkum Plajı

Daridere Tabiat Parkı

Mehli Şelalesi

Görlük Şelalesi

Akçay’da gerçekten yukarıda saydıklarımızın ötesinde gezilip görülecek çok yer var. Burayı ziyaret ettiğinizde bol bol seyahat etmenizi öneririz!

Akçay’da ne yiyoruz?

Akçay’da tekne turu yapıp harika bir yaz tatili geçirebileceğiniz gibi burada dilediğiniz her türlü yemeği de yiyebilirsiniz. Akçay’da her mutfaktan onlarca yemek bulabilirsiniz. Ama genel olarak Akdeniz mutfağının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Akşam yemeklerinizi taze balık ve lezzetli salata ile renklendirebilirsiniz.

Akçay’a geldiğinizde tabii ki Höşmerim tatlısı yemeden dönemezsiniz!

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın